Ketvirtajame kėlinyje dominavusi „Crvena Zvezda“ nokautavo „Panathinaikos“

2020-02-05 22:08
Nuotr.: Zuma Press – Scanpix

Ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikinėdama Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-13) įspūdingai grįžo į rungtynes ir karštoje savų sirgalių atmosferoje grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Serbijos klubas su 24 tašku pelniusiu Kevinu Punteriu priešakyje 78:73 (9:21, 26:11, 11:25, 32:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (13-10) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Deshaunui Thomasui ketvirtajame ketvirtyje pelnius du taškus su pražanga, žaliai-balti turėjo 10-ies taškų pranašumą (65:55), bet tuomet išsiderino puolime ir pustrečios minutės nepelnė nė taško.

24
28
91%
10/11
67%
4/6

„Crvena Zvezda“ per tą atkarpą sumetė 13 taškų be atsako ir įsiliepsnojo savoje aikštėje persverdama rezultatą savo naudai (68:65).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Nickas Calathes pataikė kuriozinį metimą su varžovo pražanga ir Ricko Pitino auklėtiniai išsiveržė į priekį (73:71), bet kitoje atakoje Kevinas Punteris staigiai atsakė tritaškiu (74:73).

Nesusivaldęs Pitino užsidirbo techninę pražangą, po kurios Punteris padidino šeimininkų persvarą iki 75:73.

Paskutiniai du Calatheso ir Thomaso tolimi metimai tikslo nepasiekė, Billy Baronas pataikė vieną baudą, Punteris realizavo abi ir įtvirtino dramatišką „Crvena Zvezda“ pergalę – 78:73.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 24, Stratosas Perperoglou 12, Vladimiras Štimacas 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas ir Georgios Papagiannis – po 12, Jimmeris Fredette'as 11, Nikos Pappas ir Kostas Mitoglou (10 atk. kam.) – po 10.