„Valencia“ klubui neprilygusiam „Bayern“ iš turnyrinės lentelės dugno išlipti nepavyko

2020-02-08 00:03

Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Svarbiausiu rungtynių momentu spurtavusi Valensijos „Valencia“ (12-12) pratęsė varžovų pralaimėjimų seriją.

11
14
60%
3/5
4

Jaume Ponsarnau auklėtiniai penktadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 66:59 (15:13, 9:17, 21:16, 21:13) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (7-17) krepšininkus.

Tai buvo jau trečioji Vokietijos klubo nesėkmė iš eilės ir devintasis pralaimėjimas per paskutinius dešimt mačų. Tuo metu „Valencia“ per pastaruosius penkis susitikimus šventė tris pergales.

Lemiamo ketvirčio viduryje rezultatas buvo lygus (52:52), tačiau „Valencia“ pelnė 8 taškus iš eilės ir, likus kiek mažiau nei trims minutėms, pirmavo 60:52.

Iki rungtynių pabaigos likus 41 sekundei Nihadas Dedovičius pataikė dvitaškį ir priartino „Bayern“ prie varžovų 3 taškų atstumu – 59:62. Vis dėlto Aaronas Doornekampas gretai surado atsaką ir per 3 sekundes pats pelnė du taškus – 64:59 pirmavo „Valencia“.

27 sekundžių tylą nutraukė Quino Colomas, kuris išprovokavo Dedovičiaus pražangą, realizavo du baudų metimus ir taip įtvirtino Valensijos komandos pergalę.

„Bayern“: Gregas Monroe 15 (6 atk. kam.), Nihadas Džedovičius 12, Paulas Zipseris 10, Petteri Koponenas 8.

„Valencia“: Aaronas Doornekampas ir Mike’as Tobey’us po 11, Vanja Marinkovičius 10, Bojanas Dubljevičius 9, Maurice’as Ndouras ir Alberto Abalde po 8.