KMT finalo ketvertas turės šeimininkus: „Neptūnas“ žengė į pusfinalį

2020-02-11 17:30

Savaitgalį Klaipėdoje vykstantis Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas turės šeimininkus. Juricos Žužos treniruojamas „Neptūnas“ antrajame KMT ketvirtfinalio mače savoje aikštėje 73:72 (23:24, 13:17, 20:11, 17:20) įveikė Alytaus „Dzūkiją“.

Pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą „Neptūnas“ svečiuose laimėjo trimis taškais (92:89). Bendras dvejų rungtynių rezultatas – 165:161 „Neptūno“ naudai.

„Neptūnas“ šeštadienį pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoja.

Trečiajame kėlinyje sužaidus vieną minutę „Dzūkija“ pirmavo 45:36, o tuomet alytiškių persvara serijoje buvo šeši taškai. Visgi „Neptūnas“ spurtavo 15:1 ir susigrąžino iniciatyvą 51:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dzūkija“ išlygino rezultatą (56:56), bet tuomet klaipėdiečiai surinko septynis taškus iš eilės.

Likus pusketvirtos minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, po Martyno Mažeikos dvitaškio, „Neptūnas“ buvo priekyje 9 taškais (68:59), bet Chauncey Collinsas smeigė tris tritaškius, Artūras Jomantas pridėjo keturis taškus ir likus 42 sekundėms rezultatas tapo lygus 72:72.

Likus 8 sekundėms teisėjai po peržiūros kamuolį atidavė „Dzūkijai“, bet alytiškiai per 5 sekundes neišsimetė kamuolio.

Tuomet Andre Williamsonas pataikė vieną baudą ir Klaipėdos ekipai serijoje suteikė keturių taškų pranašumą. Chauncey Collinsas užmynė ant šoninės linijos ir „Neptūnas“ šventė pergalę.

Alytaus komandoje nesustabdomai žaidė amerikietis Chauncey Collinsas. Jis per 37 minutes pelnė 36 taškus (1/6 dvit., 9/13 trit., 7/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir surinko 30 naudingumo balų.

Collinsas pasiekė du naujus KMT rekordus: 36 pelnyti taškai (ankstesnis rekordas – 35 taškai – priklausė Laurynui Biručiui), ir 9 įmesti tritaškiai (ankstesni rekordas – 6 įmesti tritaškiai – priklausė tam pačiam Collinsui, taip pat Martynui Gecevičiui, Gyčiui Masiuliui ir Kendrickui Brownui).

Tuo metu Klaipėdos ekipoje išsiskyrė Osvaldas Olisevičius, surinkęs 24 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 2/2 baudos).

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 24 (5/9 dvit., 4/9 trit.), Martynas Mažeika 13 (3/4 dvit., 4/4 baudos), Deividas Gailius 10 (2/10 trit.), Tadas Sedekerskis 7.

„Dzūkija“: Chauncey Collinsas 36 (9/13 trit., 7/8 baudos), Artūras Jomandas 13 (5 atk. kam.), Gabe Devoe 11, Petaras Rakičevičius 8.

tiabrinap
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-12
+5
As
kuoks tau skirtumams kas kmt taurė teisėjauti ar užsienietis teisejas viesvien žalgiris laimės klasė aukštesnę jo negu ryto ar neptuno ar kabelio
2020-02-11
-2
Gal kas zino kas siemet KMT finale teisejaus? Vel Lamonika ar Zargirio kareiviai?
2020-02-11
+11
...
tai turbut tie patys klounai kur laikrastuka vakar pries Juve istempe.
2020-02-12
Emma
2020-02-11
+5
juokinga
nieko tas Zuza nepakeis, ne treneryje esme ir toks 0 patirties turintis cia nieko neives. Komplektacijoije baisios sparagos, nors mazas biudzetas, matyt tiek tegalejo. Aisku , pakeite Rinkeviciu, vietini treneri, neptunieti galima sakyt, savus lengviau pramest :)
2020-02-11
+6
uz zalgiri
butent, surado atpirkimo ozi nors su tokia sudetim jis neblogai laikesi. valdzia parode savo tikra veida, neveltui kazys isvaziavo
2020-02-11
+5
ulialia
Ir cia be teiseju pagalbos neapsieita...
2020-02-11
-18
r
Eina nakum. Katik grizau is arenos. Nesugeba Neptunas be nuotykiu. Zilu plauku tikrai padaugejo.