Emocijų kupiname mūšyje „Rytas” peržengė „Juventus” barjerą

2020-02-11 19:00

Terrellas Holloway sužaidė savo karjeros Lietuvoje rungtynes, o Vilniaus „Rytas“ iškovojo bilietą į Klaipėdoje vyksiantį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertą.

Be dar pirmoje pusėje išvaryto Mindaugo Girdžiūno likę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antradienio vakarą 103:94 (27:25, 18:24, 35:15, 22:30) nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Pusfinalyje „Rytas“ susitiks su „Švyturio“ arenos šeimininke – Klaipėdos „Neptūno“ ekipa.

Fotogalerija

Po pirmojo tarpusavio mačo 4 taškų pranašumą turėjo „Juventus”, tačiau „Rytas” seriją laimėjo bendru rezultatu – 184:179.

Holloway per rungtynes pelnė 28 taškus (6/12 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud. met.) ir surinko 25 naudingumo balus. Iki šiol jo geriausias pasirodymas buvo „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, kai amerikietis pelnė 13 taškų.

Nors po dviejų kėlinių „Rytas“ atsiliko 4 taškais (45:49), trečiąjį kėlinį vilniečiai laimėjo 36:15 ir po trisdešimties žaidimo minučių jau pirmavo 17 taškų – 81:64.

Ketvirtąjį kėlinį „Juventus“ pradėjo spurtu 8:0, o tai vilniečius įspraudė į vienženklio pranašumo rėmus – 72:81.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 35 sekundėms Gytis Radzevičius pataikė vieną baudos metimą, po kurio komandas skyrė 10 taškų – 90:100.

Įpusėjus paskutinei minutei Darius Tarvydas pataikė dvitaškį, o vieną baudą prametęs Pako Cruzas privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės, mat jo komandą nuo pratęsimo skyrė vos vienas metimas – 101:94.

Visgi po minutės pertraukėlės sugrįžusiam „Juventus” nieko sukurti nebepavyko – Igno Vaitkaus tolimas metimas tikslo nepasiekė, o kitoje aikštelės pusėje rungtynes vinimi į krepšį užbaigė Deividas Sirvydis.

„Rytas“: Terrellas Holloway 28 (3/7 trit.), Arnas Butkevičius 19 (10/11 baud. met., 7 atk. kam.), Francisco Cruzas 18 (7 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas 10.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 15 (7 atk. kam.), Žygimantas Skučas 14 (3/6 trit.), Vytautas Šulskis 10.

Žygimanto Skučo komentaras:

Arno Butkevičiaus komentaras:

Terrello Holloway komentaras:

LOL
Pasižiūrėjus komentarus, nenuostabu, kad pasaulis į Lietuvą žiūri, kaip į kaimą. Jūs kažką vartojate? Hey, dabar tik antradienis... Sveikinimui Rytui, nekreipkit dėmesio į kaimo vaikų komentarus. Ir tikrai gaila, kad šio portalo publika tokia žemai puolusi. Sėkmės!
2020-02-12
+10
courtoiga
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-02-12
+9
to A
Teisejams pakanka suvilpti laiku, kuomet vyksta psichologinis persilauzimas. Tad baudu skaicius nebutinai ka sako. Teisejai akivaizdziai palaike ryta. Luzis rungtyniu ivyko 3 + 2 situacijoje. Dar kazka nori pasakyti?
2020-02-11
+1
Lietuva
Svencia, sudai laimejo siaip ne taip. Pirmyn sudo gabalai, pirmyn meslai :) normalus hariai uzlaikinam, zertvos papiniai uostykit
2020-02-11
+14
A
Jau nepamenu, kada pasukiti syki rasiau komentara, bet si syki padarysiu isimti....nu kokie dar teisejai?:) Juve mete 30 baudu, Rytas 37 :) Rytas - daugiausia baudu metanti Europos taures komanda, ai tiesa - jai matomai ir ten teisejai padeda :) Matomai Juves krepsininkai zymiai didesnio meistriskumo, todel tokie nusiskundimai. . Isties, gelezine logika, visgi kokia mes krepsinio ekspertu tauta. Bet saunuoliai teisejai - isvare Giordziuna ! Galejo isvaryti dar 3, 4 zaidejus. Galejo Adomaitis gauti 2 technines. Va tada butu viskas savo vietose!
2020-02-11
+5
tikejausi netiketo
Ire taip ivyko! rytas pasieke final 4, su teiseju pagalba, kuriems no respect ever
2020-02-11
+10
lb jau daug verksniu, kam jums tas sportas? Gi nieko nereiskia ta mindaugo taure, kazkokia kiniska nba trofejaus kopija kur gali per aliexpress gaut.
2020-02-11
+25
Jankis
kas per gandonas trina komentarus? nuo kada vincas yra keiksmazidis?
2020-02-11
-2
Aha
Abieju komandu gynyba buvo tiesiog pasibaisetinai kiaura.
2020-02-11
+3
Brolis Bolas
Juventusa tempe bet niekaip nepatempe
2020-02-11
+2
Visi verkia dėl teisėju, bet mano klausimas yra, o ko jus tikėjotės, ar pirmi metai tempia ryta? Visai lygai parankiau matyt ryta finale, vien dėl susidomėjimo ir reitingu, atrodo, kad čia susirinke žmonės vakar gime :D Esmė ta, kad Juventus galėjo imt pergale žaisdami ir prieš teisėjus. Bet trečio kėlinio pradžia pasimetė, leido rytui perimt iniciatyva, na o gale lygioje kovoje, keletas svilpuku į ryto puse, technine Urbonui už tai, kad parodė emocijas, dėl Scotto klaidos. Taip ir gavos tas rezultatas, kuris yra labai palankus lygai.
2020-02-11
-2
Vakarų Varba
Nu visa Lietuva matė,kad tiesėjai nugalėjo - net vilnius nustebęs kaip kietai teisėjai sužaidė prieš Juventus...Tai pagarba teisėjams - jūs teisūs...😡
2020-02-11
+24
Lamonika geriausias pasaulio teisejas teisejaus , tikiuosi bus jis . Rytas NBA stiliumi iveike Juventus . Pridejus 8 papildomas minutes kaip NBa 135 taskai garantuoti puikus puolimas. Mano brolis dziaugiasi .
2020-02-11
-7
Gal kas zino kas siemet KMT finale teisejaus? Vel Lamonika ar Zargirio kareiviai?
2020-02-11
-12
uz zalgiri
marekas tampa pagr ryto centru, bus idomu kaip su neptunu atstoves. klausimas ar pakels tokius kruvius, tas nusileidimas baisiai atrode
2020-02-11
-3
Gėjus Remigijus Jakinevičius
Jeigu prieš 10 metų Vilniaus Red Bull fanam būtų kas pasakę, kad jie patirs orgazmą žaisdami su kažkokia komanda iš Utenos savo mažytėj krebėj, net ne, siemense, su 2000 tūkstančiais, iš kurių trečdalis iš Utenos, sirgalių, visi RedBull fanai būtų saldžiai juokęsi :) Bet realybė nubloškė šį klubelį būtent į tokią stadiją. Kai rungtynių pranešėjas turėjo jau senai sėdėt kalėjime, kai girtas užmušė per perėję einantį žmogų, jaunimo treneris prieš porą metų už tyčia, paklausykit, UŽ TYČIA pralaimėtas rungtynes buvo pašalintas iš komandos, bet dabar vėl ją treniruoja, kai BanditųTribūna verkia jog komandos pavadinimas keisis, pamiršdami, kad tokiu principu REdBull ir susikūrė, nes išbraukė iš istorijos legendinę Statybą, kai visa Lietuva laukia savaitgalio, nes tikrasis istorinis Lietuvos klubas, Kauno Žalgiris, parodys šitai krepšinio parodijai ir nesusipratimui vėl kur ir jų vieta. Ačiū Juvei už kovą, laukiam savaitgalio