Spurtavęs Giedraičio klubas apkartino Pascualio debiutą Sankt Peterburge

2020-02-20 20:56

Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Ketvirtajame ketvirtyje iniciatyvą perėmęs Berlyno ALBA (9-16) klubas su Roku Giedraičiu priešakyje Eurolygoje pasiekė antrąją pergalę per paskutiniąsias trejas rungtynes.

24
27
64%
7/11
7

Lietuvis surinko 14 taškų, islandas Martinas Hermannssonas sumetė 24 taškus ir užfiksavo karjeros rekordą Eurolygoje, o Vokietijos ekipa Sankt Peterburge 83:81 (15:25, 23:17, 20:22, 25:17) palaužė „Zenit“ (7-18) ekipą, už kurios vairo debiutavo Xavi Pascualis.

Giedraitis per 30 minučių pataikė 2 iš 5 dvitaškių, 1 iš 6 tritaškių, 7 iš 7 baudų, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Ketvirtajame kėlinyje Antonui Ponkrašovui pataikius baudą, „Zenit“ buvo priekyje 68:61, tačiau tuomet svečiai spurtavo 12:2 ir po Nielso Giffey tritaškio pirmavo 73:70.

Prasidėjus paskutinei minutei, ALBA turėjo 3 taškų persvarą (80:77), Giffey blokavo Timo Abromaičio metimą, Luke'as Sikma pridėjo du taškus ir vokiečiai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose – 82:77.

Spindėjęs Hermannssonas rungtyniavo 31 minutę, realizavo 7 iš 11 dvitaškių, 2 iš 3 tritaškių, 4 iš 5 baudų, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei užfiksavo 27 balų naudingumą.

„Zenit“: Willas Thomasas 19, Austinas Hollinsas 15 (3/7 trit.), Gustavo Ayonas 12 (7 atk. kam.), Timas Abromaitis 11 (7 atk. kam.).

ALBA: Martinas Hermannssonas 24 (7 rez. perd.), Rokas Giedraitis 14 (3/11 metimai), Luke'as Sikma 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.).