„Anadolu Efes“ ir be Larkino pagalbos Miunchene sutriuškino „Bayern“

2020-02-21 22:46

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Nors Stambulo „Anadolu Efes“ (22-3) ekipa rungtyniavo be MVP ritmu žaidžiančio gynėjo Shane'o Larkino, pergalės Eurolygoje tai iškovoti jiems nesutrukdė.

9
21
100%
4/4
8

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 88:63 (19:17, 18:8, 25:23, 26:15) užtikrintai pranoko lygos autsaiderius, Miuncheno „Bayern“ (7-18) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie po 10 taškų persvara laimėto antrojo kėlinio (18:8), ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 12 taškų pranašumą (37:25).

Po apylygiai sužaisto trečiojo kėlinio, ketvirtajame svečiams pavyko pabėgti nepavejamai: Jamesas Andersonas pataikė dvi baudas, Sertacas Sanli ir Adrienas Moermanas pelnė po dvitaškį, o po Rodrigue'o Beaubois tritaškio Stambulo klubas jau triuškino varžovus 23 taškais (76:53).

Per likusias 4 minutes šeimininkams spurto surengti nepavyko, o solidų pranašumą susikrovusi „Anadolu Efes“ ekipa įsirašė užtikrintą pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, kuris per 24 žaistas minutes pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, sykį suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Maodo Lo (5 atk. kam.) po 14, Danilo Barthelis ir Žanas Šiško po 7.

„Anadolu Efes“: Rodrigue Beaubois 16, Chrisas Singletonas 14, Krunoslavas Simonas 11, Tiboras Pleissas 10, Vasilije Micičius 9 (8 rez. perd.), Jamesas Andersonas 7 (6 atk. kam.).

etlini
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti