Mažiau nei 30 minučių žaidęs Antetokounmpo aikštėje neturėjo lygių

2020-02-23 07:43
Nuotr.: AP – Scanpix

Giannis Antetokounmpo buvo sunkiai sulaikomas, o Milvokio „Bucks“ (48-8) NBA Rytų konferencijos komandų mūšyje namie 119:98 (31:21, 25:29, 37:23, 26:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ (35-22) krepšininkus.

„Bucks“ laimėjo šešioliktąjį mačą per pastarąsias 18 rungtynių. Milvokio krepšininkai tvirtai pirmauja ne tik Rytų konferencijoje, bet ir visoje lygoje.

Tuo metu „76ers“ Rytų konferencijoje užima penktąją poziciją.

31
43
83%
10/12
63%
5/8

Nugalėtojams Antetokounmpo per 29 minutes pelnė 31 tašką (10/12 dvit., 2/5 trit., 5/8 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Khrisas Middletonas prie pergalės pridėjo 25 taškus (8/9 dvit., 2/6 trit., 3/3 baudos), 9 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Kartu Antetokounmpo ir Middletonas surinko 56 taškus bei pataikė net 18 dvitaškių iš 21.

Po dviejų kėlinių „Bucks“ pirmavo 56:50, bet antrąją mačo pusę Antetokounmpo pradėjo pelnydamas septynis taškus iš eilės ir šeimininkai įgijo 13 taškų pranašumą. Trečiąjį kėlinį „Bucks“ laimėjo 37:23 ir pabėgo iki 93:73.

Ketvirtadienį 39 taškus surinkęs „76ers“ centras Joelis Embiidas šįkart žaidė kur kas kukliau – per 29 minutes įmetė 17 taškų (4/16 dvit., 1/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame ketvirtyje Filadelfijos klubas neteko savo žvaigždės Beno Simmonso. Krepšininkas jau prieš tai praleido vieną mačą dėl nugaros skausmų, o dabar paliko aikštę po prasiveržimo, kurį atliko sužaidus beveik 5 minutes. Jis dėl problemų su nugara išėjo į rūbinę ir į aikštę negrįžo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (10/12 dvit., 17 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 25 (8/9 baudos, 9 atk. kam.), Ericas Bledsoe (8 rez. perd.) ir Robinas Lopezas po 12, Brookas Lopezas 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„76ers“: Furkanas Korkmazas (3/4 trit.), Shane’as Miltonas (5/7 trit.) ir Joelis Embiidas (4/16 dvit., 11 atk. kam.) po 17, Tobiasas Harrisas 11, Joshas Richardsonas 9.