Vasario 25-osios NBA pulsas: gražiausias nakties epizodas – Leonardo dėjimas per JV

2020-02-25 10:21

Kawhi Leonardo dėjimas per Joną Valančiūną, Bradley Bealo įspūdinga sportinė forma, Ricky Rubio sugrįžimas į Jutą – visa tai ir dar daugiau – vasario 25-osios NBA pulse.

Vasario 25-osios NBA pulsas

FORMA. Bradley Bealas antrą mačą paeiliui gerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.

Praėjusiose rungtynėse Čikagoje gynėjas pelnė 53 taškus, o šiąnakt dvikovoje su lygos lyderiais Milvokio „Bucks“ krepšininkais – 55 taškus.

Vis dėlto tiek prieš „Bulls“, tiek prieš „Bucks“ pergalių pasiekti Vašingtono „Wizards“ nepavyko.

Namuose žaidę „Wizards“ per pratęsimą 134:137 nusileido 40 taškų įmetusio Khriso Middletono vedamai „Bucks“.

BE PERGALĖS. Vasario pradžioje mainų būdu iš „Golden State Warriors“ į Minesotos „Timberwolves“ išsiųstas D'Angelo Russellas dar nepatyrė pergalės skonio naujame klube.

Šį kartą „Timberwolves“ išvykoje 123:139 nusileido Dalaso „Mavericks“ bei patyrė 5-ąjį pralaimėjimą iš eilės.

Russellas Dalase per 31 minutę pelnė 29 taškus ir užfiksavo rezultatyviausią pasirodymą atstovaujant „Timberwolves“.

Per ketverias Minesotos klube sužaistas rungtynes gynėjas vidutiniškai pelnė po 23,8 taško ir atliko po 8,5 rezultatyvaus perdavimo.

SALDUS SUGRĮŽIMAS. Ricky Rubio kartu su Finikso „Suns“ viešėjo Jutoje, kur ispanas rungtyniavo du sezonus.

Įžaidėjui mačas prieš buvusį klubą pavyko, o jo vedama „Suns“ 131:111 nepasigailėjo „Jazz“ krepšininkų.

„Žinau jų žaidimą, nes su jais rungtyniavau ilgą laiką, – po rungtynių sakė Rubio. – „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauka išėjo į naudą – dar nesijaučiau taip gerai šį sezoną ir tai man buvo ypatinga.“

Rubio aikštėje praleido 33 minutes ir per jas pelnė 21 tašką, atkovojo 6 ir perėmė 7 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

KARJEROS NAKTIES ŠOKIS. Joelis Embiidas užfiksavo asmeninį rezultatyvumo rekordą, o tai padaręs – sušoko triumfo šokį aikštėje.

Embiidas rungtynių pabaigoje smeigė tritaškį ir taip pelnė 49-ąjį tašką, pagerindamas ankstesnį rekordą, kuomet 2017-aisiais buvo pelnęs 46 taškus. Po tikslaus tritaškio aukštaūgis šokių judesiais džiaugėsi nauju rekordu.

„Sakiau prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką, kad pakeisiu savo mąstymą, būsiu agresyvus. Sakiau, kad linksminsiuosi, o tai turi skirtingą reikšmę. Neturiu visada juoktis ar šypsotis, galiu linksmintis dominuodamas ant parketo“, – kalbėjo Embiidas.

Be Beno Simmonso rungtyniavusi Filadelfijos „76ers“ namuose 129:112 įveikė Atlantos „Hawks“.

PAŽEMINIMAS. Memfio „Grizzlies“ nepavyko dar kartą sezone įveikti vienų iš lygos favoritų Los Andželo „Clippers“ krepšininkų.

Kawhi Leonardo vedami šeimininkai 124:97 sutriuškino „Grizzlies“ ir atsirevanšavo jiems už sausio pradžioje patirtą triuškinamą pralaimėjimą Los Andžele (114:140).

Prastai ši dvikova susiklostė Jonui Valančiūnui. Lietuvis per aikštėje praleistas 25 minutes pelnė 5 taškus, pataikęs vos 2 metimus iš 10, bei atkovojo 7 kamuolius.

Leonardo dėjimas per JV pirmajame kėlinyje tapo gražiausiu lygos nakties epizodu.

PAGARBA BRYANTUI. Jamesas Hardenas rungtynių rytą kartu su komandos draugais Russellu Westbroku ir P.J. Tuckeriu dar buvo Los Andžele, kur dalyvavo Kobe Bryanto pagerbimo ceremonijoje ir „Toyoto Center“ arenoje pasirodė tik likus 70 minučių iki rungtynių.

Vis dėlto tai nesutrukdė Hardenui surengti galingo pasirodymo – gynėjas pirmoje mačo dalyje pelnė 31 tašką, o dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdamas 37 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„Turėjau atiduoti pagarbą Kobe Bryantui ir išreikšti užuojautą jo šeimai. Tai yra labai sunkus metas jiems, visam pasauliui, todėl buvo privaloma dalyvauti ceremonijoje ir parodyti pagarbą“, – po rungtynių sakė Hardenas.

Lyderio įkvėpti „Rockets“ savo aikštėje 123:112 įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

MEDŽIOKLĖ. Orlando „Magic“ panaikino 18 taškų deficitą ir išvykoje 115:113 palaužė Bruklino „Nets“ klubą.

Po šio „Magic“ laimėjimo juos nuo „Nets“, kurie Rytų konferencijoje žengia 7-oje vietoje, skiria tik 1,5 pergalės.

„Mes esame atkrintamųjų medžioklėje, todėl tai buvo gera pergalė mums. Jaučiu, kad paleidome labai daug mačų, todėl dabar yra laikas mums atsigriebti“, – sakė 27 taškus pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Aaronas Gordonas.

SUGRĮŽIMAS. Majamio „Heat“ Klivlande po trijų kėlinių prieš vietos „Cavaliers“ turėjo 19 taškų persvarą, tačiau jos neišsaugojo ir per pratęsimą patyrė pralaimėjimą – 119:125.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje taip spurtavo, jog galėjo išvengti ir papildomos atkarpos, tačiau likus 6 sekundėms Kendrickas Nunnas dvitaškiu išlygino rezultatą (111:111).

Nugalėtojus į pergalę atvedė nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Kevinas Porteris – 30 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.