0:13 mačo pabaigą pralaimėjusi „Fenerbahče“ nusileido būsimai „Ryto“ varžovei

2020-02-26 21:18
Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Praėjusią savaitę Eurolygoje triuškinamą pralaimėjimą namuose prieš Madrido „Real“ patyrusi Stambulo „Fenerbahče“ (15-5) pralaimėjo ir vietiniame čempionate.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo aikštėje 75:80 (22:19, 17:19, 14:19, 22:23) nusileido kitai Stambulo komandai „Galatasaray“ (14-6).

Likus mažiau nei 5 minutėms „Fernerbahče“ užtikrintai pirmavo, tačiau įkrito į duobę ir per likusį laiką taškų nebepelnė, kai svečiai rungtynes užbaigė spurtu 13:0.

Daugiausia pataiko: Nando De Colo

Būtent kovo 3-iąją su „Galatasaray“ paskutiniąsias Europos taurės rungtynes žais Vilniaus „Rytas“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Zachary Auguste'as (15 atk. kam., 27 naud. bal.), 15 pridėjo Johnas Robersonas.

„Fenerbahče“ ekipai Nando De Colo pelnė 15 taškų (8 rez. perd., 20 naud. bal.), 14 įmetė Melihas Mahmutoglu, 13 – Derrickas Williamsas, 10 – Janas Vesely (9 atk. kam., 20 naud. bal.).