Gaidamavičius – apie pirmąjį blyną, išretėjusią rikiuotę ir staigius karjeros pokyčius

2020-02-26 22:34


Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Vos prieš kelias savaites Tomas Gaidamavičius į Klaipėdos „Neptūną“ atvyko kaip asistentas, o šiandien po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo kaip vyriausiasis treneris.

Rungtynių žaidėjas

Taškai
8
Naudingumas
15
Dvitaškiai
100%
4/4
Rezultatyvūs perdavimai
3

Debiutas Gaidamavičiui pavyko – klaipėdiečiai trečiadienio vakarą nugalėjo ilgai besispardžiusią Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ komandą ir taip pakrikštijo naująjį strategą.

Pats krepšinio specialistas po mačo džiaugėsi, kad pirmasis blynas svilėsiu nekvepėjo ir paaiškino, dėl ko itin nerimavo.

„Žiūrint iš tos pusės, kad pirmas blynas lyg neprisvilo, labai džiugina, kad iškovojome pergalę, nors buvo daug nerimo dėl traumuotų žaidėjų, – rungtynes komentavo Gaidamavičius. – Kai kurie ir susirgo. Džiugina tai, kad labai tikslingai įvykdėme rungtynių planą.

Didžiausias akcentas buvo sustabdyti Chauncey Collinsą. Jam skyrėme labai daug dėmesio. Tai pavyko padaryti. Norėjome prieš juos greitai atakuoti, nuvarginti, bet tai nelabai pavyko, nes įsivėlėme į klaidas. Paskui sugrįžome į rungtynes ir viskas tuo pasibaigė. Džiugina pergalė, super.“

– Dėl traumų ir ligų šiandien daugiau progų pasireikšti gavo jaunimas. Kaip jums jo pasirodymas?
– Aš neišskirčiau nė vieno jauno žaidėjo. Ar Tadas, ar Matas – visi jie gerai dirbo. Iš tikrųjų žiauri situacija, kad yra tiek traumų. Nebėra kam žaisti, jaunimas turi rodyti, ką jie moka. Tą jie šiandien ir padarė.

– Labai greitai viskas vyksta jūsų karjeroje. Prieš kelias savaites tapote asistentu, dabar – jau vyriausiuoju treneriu. Kaip pats priimate tuos pokyčius?
– Priimame kaip pokyčius, ką čia daug apie tai ir kalbėti. Esmė yra darbas. Kažkiek kosmosas, bet bandau tvarkytis su šiuo dalyku kiek įmanoma geriau.

Trenerių komentarai:

Rodyti komentarus


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.