Atkaklioje Eurolygos autsaiderių dvikovoje – Monroe sezono mačas ir „Bayern“ pergalė

2020-02-27 20:40

Nuotr.: imago images/kolbert-press-Scanpix
Nuotr. imago images/kolbert-press-Scanpix

Šį vakarą susitiko dvi prasčiausius rezultatus Eurolygoje demonstruojančios komandos, o pergale džiaugėsi Miuncheno „Bayern“ (8-18) ekipa, kuri nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

26
31
8
5

Vokietijos klubas svečiuose 77:68 (19:20, 21:16, 20:18, 17:14) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-19) krepšininkus, kuriems tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Geriausią sezono pasirodymą surengęs Gregas Monroe pelnė 26 taškus (12/18 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir, nepaisant 5 klaidų, surinko 31 naudingumo balą.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms Austinas Hollinsas realizavo abi baudas bei rezultatą išlygino (68:68). Vis tik tuomet „Bayern“ sužaidė pergalingą atkarpą.

Monroe pataikė dvitaškį, Paulas Zipseris sumetė baudų metimus, o savąjį metimą pridėjo Vladimiras Lučičius ir, likus pusantros minutės, svečiai pirmavo 74:68.

„Zenit“ paprašė minutės pertraukėlės, bet rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o kitoje aikštelės pusėje Monroe pelnė taškus su pražanga ir nugalėtojas tapo aiškus – 77:68.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 18 (3/7 dvit., 3/10 trit.), Gustavo Ayonas 17 (8/10 dvit., 24 naud. bal.), Timas Abromaitis 9.

„Bayern“: Gregas Monroe 26 (12/18 dvit., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Paulas Zipseris 13 (3/6 dvit.), Vladimiras Lučičius (5/8 dvit.).

Net ir su Pasqualiu nesiseka Zenitui.O žaidėjai juk patyrę,greit turėtų įsisavinti naujo trenerio schemas.Nepadeda komandai ir naujas treneris,gal jau visai žaidėjai nuleido rankas žinodami,kad nieko jau nepasieks EL šį sezoną.