„BasketNews.lt“
2020-02-29 19:23

Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Naujojo Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiojo trenerio Tomo Gaidamavičiaus antrasis išbandymas buvo nesėkmingas – atkaklioje kovoje uostamiesčio ekipa namie 78:84 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

19
23
56%
5/9
6

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ dar pirmavo trimis taškais, tačiau po to svečiai surengė spurtą 14:2 ir taip paklojo pamatus pergalei.

„Noriu pasveikinti varžovus su pergale. Jie tikrai sukovojo, sudirbo. Savo vyrus noriu pagirti už kovingumą. Pralaimėjimą lėmė kažkiek disciplinos stoka. Strigome ties žaidimu prieš varžovų aikštės gynybą. Ta disciplina mums neleido susikaupti, o tai lėmė pralaimėjimą. Visos rungtynės buvo banguotos – tai jie pirmavo, tai mes. Taip ir laikėmės.

Ketvirtajame kėlinyje jie pastatė zoninę gynybą ir mes ėmėme strigti. Buvo kažkiek disciplinos nesilaikymas. Buvo prašymas, ką turime padaryti, o varžovai užpuolė greitose atakose“, – po rungtynių pasakojo Tomas Gaidamavičius.

Šiame mače į „Neptūno“ rikiuotę grįžo Tomas Delininkaitis, kuris dėl šlaunies traumos nerungtyniavo kiek daugiau nei mėnesį – nuo sausio 22-osios. Jis per 4 minutes taškų nepelnė.

„Neptūnas“ vertėsi su dešimties krepšininkų rotacija. Deividui Gailiui yra skilęs pirštas, o Žygimantas Janavičius apsirgo.

„Aišku kažkiek nuovargis jaučiasi, trūksta žaidėjų. Šiandien pabandėme ir Tomą Delininkaitį kažkiek rotuoti, bet nepavyko, jis dar neturi fizinės formos. Nenorime smarkiai rizikuoti.

Deividas Gailius dar yra traumuotas, tikimės, kad grįš kitą savaitę. Janavičiui virusas, irgi tikimės, kad kitą savaitę grįš. Galbūt turėsime visą sudėtį“, – kalbėjo Gaidamavičius.

Po išsiskyrimo su Andre Williamsonu „Neptūnas“ ieško naujo vidurio puolėjo, o treneris apibūdino pageidaujamą aukštaūgio žaidimo stilių.

„Dairomės rinktoje aukštesnio vidurio puolėjo, kuris galėtų apsiginti, blokuoti metimus, kažkiek po krepšiu žaistų nugara į krepšį. Rinkoje kol kas nėra kažko įspūdingo“, – pabrėžė Gaidamavičius.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais kovo 8-ąją namuose su „Šiauliais“.