Vokietijos lygoje „Bayern“ per kėlinį praleido 1 tašką

2020-03-01 21:32
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Vokietijos lygoje užfiksuotas neeilinis komandos kėlinio pelnytų taškų skaičius.

Oldenburgo „EWE Baskets“ (12-7) trečiajame ketvirtyje pelnė vos 1 tašką, o rungtynes svečiuose prieš Miuncheno „Bayern“ (18-2) pralaimėjo 58:79 (18:12, 23:17, 1:25, 16:25).

Po dviejų kėlinių Oldenburgo klubas prieš Eurolygos ekipą dar buvo priekyje 12 taškų persvara (41:29), tačiau per trečiąjį ketvirtį, kurį pralaimėjo 24 taškais, patys buvo nustumti 12 taškų atstumu.

Daugiausia pataiko: Greg Monroe

Oldenburgo ekipa šį sezoną Vokietijos lygoje vidutiniškai pelno po 84,4 taško.

Miuncheno komandoje Paulas Zipseris pelnė 15 taškų, Gregas Monroe – 14 (8 atk. kam.), Alexas Kingas – 11. Svečių komandoje dviženklę ribą pasiekė tik Rickey Pauldingas, kuris įmetė 11 taškų.

„Bayern“ Vokietijos lygoje užima pirmąją vietą, o „EWE Baskets“ rikiuojasi penktoje pozicijoje.