Vokietijos lygoje „Bayern“ per kėlinį praleido 1 tašką

2020-03-01 21:32
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Vokietijos lygoje užfiksuotas neeilinis komandos kėlinio pelnytų taškų skaičius.

Daugiausia pataiko: Rasid Mahalbasic

Oldenburgo „EWE Baskets“ (12-7) trečiajame ketvirtyje pelnė vos 1 tašką, o rungtynes svečiuose prieš Miuncheno „Bayern“ (18-2) pralaimėjo 58:79 (18:12, 23:17, 1:25, 16:25).

Po dviejų kėlinių Oldenburgo klubas prieš Eurolygos ekipą dar buvo priekyje 12 taškų persvara (41:29), tačiau per trečiąjį ketvirtį, kurį pralaimėjo 24 taškais, patys buvo nustumti 12 taškų atstumu.

Oldenburgo ekipa šį sezoną Vokietijos lygoje vidutiniškai pelno po 84,4 taško.

Miuncheno komandoje Paulas Zipseris pelnė 15 taškų, Gregas Monroe – 14 (8 atk. kam.), Alexas Kingas – 11. Svečių komandoje dviženklę ribą pasiekė tik Rickey Pauldingas, kuris įmetė 11 taškų.

„Bayern“ Vokietijos lygoje užima pirmąją vietą, o „EWE Baskets“ rikiuojasi penktoje pozicijoje.