Chaotiškoje pabaigoje Kaliničius įtvirtino „Fenerbahče“ pergalę

2020-03-04 21:49

Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Dramatiška pergale dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo Stambulo „Fenerbahče“ (13-14) komanda, kurios vedliu lemiamu metu tapo Nikola Kaliničius.

9
19
6
3

Likus žaisti 40 sekundžių, serbas pelnė paskutiniuosius Željko Obradovičiaus auklėtinių taškus, paskutinės Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-17) atakos metu perėmė kamuolį ir įtvirtino turkų pergalę savo aikštėje 66:63 (22:20, 19:18, 10:14, 15:12).

Po Kevino Punterio taiklių baudų metimų, likus rungtyniauti pusketvirtos minutės, Belgrado ekipa minimaliai buvo priekyje 63:62.

Tada svečiai net keturis kartus paeiliui suklydo, Jamesas Gistas prametė dvitaškį, o šeimininkams taškus baudų metimais surinko Janas Vesely ir persvėrė rezultatą Obradovičiaus kariaunos pusėn – 64:63.

Po Kaliničiaus dvitaškio „Crvena Zvezda“ paprašė minutės minutės pertraukėlės, po kurios išėję į aikštę iš karto suklydo.

Per lemiamą 11 sekundžių išpuolį Stratosas Perperoglou išmetė tritaškį, tačiau jis tikslo nepasiekė, kamuolį puolime atkovojęs Gistas iš karto buvo „apvogtas“ Kaliničiaus ir finalinė sirena nuskambėjo „Fenerbahče“ puolėjui laikant kamuolį savo rankose.

Stambulo komandai nepadėjo kelio traumos pakirstas Kostas Sloukas ir Jamesas Nunnally, kuris kenčia peties skausmus.

Penktadienį „Fenerbahče“ išvykoje susikaus su Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“, tuo metu „Crvena Zvezda“ namuose priims Tel Avivo „Maccabi“.

Serbams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės ir septintasis per paskutiniąsias aštuonerias rungtynes.

„Crvena Zvezda“ puolime atkovojo net 14 kamuolių, o bendrai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40-28. Stambulo ekipa turėjo 5 antrus šansus.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 10 (4/4 dvit.), Nando De Colo ir Derrickas Williamsas – po 9, Ali Muhammedas 8.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris ir Lorenzo Brownas – po 14, Jamesas Gistas 9, Stratosas Perperoglou ir Marko Jagodičius-Kuridza – po 8.

+1
Serbas pražudė serbus.🙂 Pavyko Zvezdai savo žaidimą primesti,vargo iki pat galo turkai.Pergalė išstenėta,bet žaidimas toliau sunkus.Nėra jau to lengvo krepšinio pas Fenerį,žaidėjai gal ir nuo Željko pavargo.Nesimėgauja krepšiniu visai.Žiūrėsim,ką jie šiemet pasieks.
2020-03-04
+3
Georgy Cekovsky
apmaudžiai Zvezda paleido geimą per savo kaušą trenerį. zvezdoj grajų tempė 3 juodžiai: Brown, Punter ir Gist, bet Brown per ilgai laikė ant suolo 4 kėl, o durniausia buvo, kai gale išleido nevykėlį Lažič o ne Punter, kai Lažič visą grajų vos į lanką pataikydavo ir aišku atakoj numetė kamuolį į outą.