Trečiajame kėlinyje varžovus paleidęs „Lietkabelis“ ČL aštuntfinalio seriją pradėjo nesėkme

2020-03-04 21:20

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa antroje rungtynių dalyje klimpo tiek puolime, tiek gynyboje ir FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu.

14
14
83%
5/6
3

Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienio vakarą išvykoje 67:76 (20:20, 19:24, 10:21, 18:11) nusileido Saragosos „Casademont“ krepšininkams, kurie serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį.

Atsakomąjį mačą namuose „Lietkabelis“ žais kovo 10 d., jeigu pavyks iškovoti pergalę, lemiamas mūšis bus žaidžiamos Saragosoje.

Pirmoje rungtynių dalyje nė vienai komandai kiek labiau atitrūkti nepavyko, tačiau antrojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Kryggvi Hlinosanas ir Nicolas Brussino pelnė po dvitaškį ir „Lietkabelis“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdamas 5 taškų deficitą (39:44).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Casademont“ krepšininkai: Dylanas Ennisas pelnė 5 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo Nemanja Radovičius, o spurtu 7:0 ketvirtį pradėję šeimininkai susikrovė 13 taškų persvarą (52:39).

„Lietkabelis“ svaidė metimus pro šalį, o kėlinio pabaigoje D.J. Seeley sėkmingas reidas po panevėžiečių krepšiu Saragosos ekipai sukūrė rekordinį 16 taškų pranašumą (65:49).

Lemiamamo ketvirčio pabaigoje Gabrieliaus Maldūno baudų metimai sumažino atsilikimą iki 9 taškų (67:76), tačiau sugrįžimui į rungtynes laiko neužteko.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Ennisas, kuris per 26 žaistas minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 1/4 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, vieną kamuolį perėmė, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Panevėžiečių gretose naudingumu išsiskyrė Željko Šakičius, kurio sąskaitoje 18 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, vienas rezultatyvus perdavimas, dvi klaidos ir iš viso surinkti 12 naudingumo balų.

„Casademont“: D.J. Seeley ir Dylanas Ennisas po 14, Nemanja Radovičius 12 (4 atk. kam.), Jonathanas Barreiro (5 atk. kam.) ir Nicolas Brussino (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18 (3/6 trit.), Tomas Dimša 16 (4/11 trit.), Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius 6 (5 atk. kam.), Rihards Kuksiks ir Martynas Sajus po 5.

Košmaras, taip galima apibūdinti lietkabelio žaidimą. Paulius savo žaidimu tik patvirtino, kad jis negalėjo užsibūti prancūzijoje. Kamolio muilintojas. Na o Sajus nieko naujo, jam galva ant pečių tik tam kad skylės nebūtų.