„Barcelona“ tik rungtynių pabaigoje palaužė be Giedraičio žaidusią ALBA ekipą

2020-03-04 23:49

Nelengvą pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse pasiekė „Barcelonos“ (21-6) krepšininkai.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 84:80 (27:18, 11:28, 28:16, 18:18) parklupdė be Roko Giedraičio žaidusią Berlyno ALBA (9-18) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 69 sekundes, Martinas Hermannssonas pelnė dvitaškį ir šeimininkų deficitą nukirpo iki 2 taškų (79:81).

17
21
4
75%
3/4

„Barcelona“ gretose Ante Tomičius pataikė vieną baudą, tačiau pražangą išprovokavęs ALBA puolėjas Luke'as Sikma taip pat atsakė tik vienu taikliu baudos metimu, taip, likus žaisti 16 sekundžių, Vokietijos ekipą nuo katalonų vėl skyrė 2 taškai (80:82).

Visgi kitoje atakoje „Barcai“ dvitaškį pelnė Kyle'as Kuricas, šeimininkams rezultatyvios atakos surengti nepavyko ir tai reiškė Ispanijos ekipos pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje žaidė Alexas Abrinesas, kuris per 21 minutę pelnė 17 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, vieną kamuolį perėmė ir surinko 21 naudingumo balą.

ALBA ekipoje naudingumu išsiskyrė Sikma, kurio sąskaitoje 10 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, vienas perimtas kamuolys, viena klaida ir iš viso surinkti 23 naudingumo balai.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17, Landry Nnoko 12 (9 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 11, Luke'as Sikma (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Nielsas Giffey 8 (5 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 17 (3/3 dvit., 3/4 trit.), Malcolmas Delaney 16, Nikola Mirotičius 14 (5 atk. kam.), Cory Higginsas 13 (7 rez. perd., 6 kld.), Kyle'as Kuricas 9.