Miunchene – Šengelijos vedamos „Baskonia“ ekipos pergalė prieš „Bayern“

Antrąją pergalę peiliui Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (11-16).

11
18
5
4

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai trečiadienio vakarą išvykoje 80:71 (21:25, 23:16, 16:13, 20:17) parklupdė vienus Eurolygos autsaiderių, Miuncheno „Bayern“ (8-19) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 2 min. 20 sek., „Baskonia“ turėjo 10 taškų pranašumą (76:66), tačiau šeimininkai rankų nenuleido.

Paulas Zipseris pataikė dvitaškį ir baudos metimą, du taškus pridėjo Vladimiras Lučičius ir, likus žaisti 19 sekundžių, „Bayern“ deficitas sumažėjo iki 5 taškų (71:76).

Vis dėlto pražanga sustabdytas Pierria Henry svečiams pataikė dvi baudas, „Bayern“ ekipoje suklydo Lučičius ir tai reiškė „Baskonia“ ekipos triumfą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tornike Šengelija, kuris per 28 žaistas minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, 4 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Jam puikiai talkino Michaelas Ericas, kurio sąskaitoje 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, vienas perimtas kamuolys, dvi klaidos ir iš viso surinkti 12 naudingumo balų.

„Bayern“ gretose išsiskyrė Gregas Monroe, kuris pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 3 kamuolius perėmė, tiek pat sykių suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

„Bayern“: Gregas Monroe 18 (7/ dvit., 6 atk. kam.), Maodo Lo 16 (4 rez. perd.), Paulas Zipseris 11, Thomasas Bray ir Danilo Barthelis po 10.

„Baskonia“: Michaelas Ericas 16 (7/9 dvit.), Zoranas Dragičius 13, Tornike Šengelija 11 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Semajus Christonas, Pierria Henry ir Mattas Janningas po 8.