Galingame Curry sugrįžime – tolimos „Warriors“ žvaigždės bombos ir efektingi perdavimai

2020-03-06 08:14

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Ilgai lauktas „Golden State Warriors“ (14-49) žvaigždės Stepheno Curry sugrįžimas įvyko. Keturis mėnesius dėl kairiosios rankos lūžio nežaidęs įžaidėjas priminė senąjį save.

37
30
75%
9/12
3

Tiesa, praėjusių metų NBA finalo baigtis buvo identiška ir šiąnakt Toronto „Raptors“ (44-18) išvykoje triumfavo 121:113 (32:27, 30:28, 27:33, 32:25) bei užsitikrino vietą atkrintamosiose. Kanados ekipa tapo antrąja komanda po Milvokio „Bucks“, kuri gali jaustis rami dėl vietos pagrindinėse sezono kovose.

Su apribojimais žaidęs Curry per 27 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 3/11 trit., 8/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir sykį suklydo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 8 minutėms, „Warriors“ atsiliko 95:97, o ant atsarginių žaidėjų suolelio pailsėti prisėdo Curry. Jau po kelių akimirkų Kyle‘as Lowry smeigė tritaškį, O.G. Anunoby įkrovė iš viršaus, o Serge‘as Ibaka pridėjo dvitaškį ir, likus 5 minutėms, padidino „Raptors“ persvarą iki 8 taškų – 107:99.

Vis tik Andrew Wigginsas pelnė taškus baudos aikštelėje, Curry atliko itin sudėtingą metimą iš po krepšio, Wigginsas smeigė tritaškį ir, likus pusantros minutės, „Warriors“ deficitas sumenko iki 2 taškų – 113:115.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei iniciatyvos ėmėsi Pascalis Siakamas, kuris likus 45,7 sekundės, atliko reidą krepšio link ir padidino svečių pranašumą iki 4 taškų (117:113).

Kitoje aikštelės pusėje Curry prametė tritaškį ir „Raptors“ paprašė minutės pertraukėlės. Iš karto po jos Damionas Lee perėmė kamuolį iš Normano Powello ir kaip mat išprovokavo jo pražangą.

„Warriors“ nelaimei Lee prametė abi baudas, bet situaciją išgelbėjo Marquese‘as Chrissas, atkovojęs kamuolį puolime. Vis tik Lee prametė tritaškį, tačiau kamuolį sugriebė Wigginsas, kuris taip pat atliko netaiklų tritaškį.

Galų gale Powellas stojo prie baudų metimų linijos, pataikė abi baudas ir galutinai įtvirtino „Raptors“ pergalę – 119:113.

„Raptors“ komandoje geriausią karjeros pasirodymą surengęs Powellas pelnė 37 taškus (9/12 dvit., 4/8 trit., 7/7 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Warriors“: Stephenas Curry (3/12 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Damionas Lee (5/12 trit.) po 23, Andrew Wigginsas 21 (6/11 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam.), Marquese‘as Chrissas 17 (6/13 dvit., 12 atk. kam.), Ericas Paschallis 16 (5/6 dvit., 8 rez. perd.).

„Raptors“: Normanas Powellas 37 (9/12 dvit., 4/8 trit.), Kyle‘as Lowry 26 (4/12 trit., 10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 17 (5/10 dvit., 0/7 trit.), OG Anunoby 14, Serge‘as Ibaka 13 (5/8 dvit., 13 atk. kam.).

Daugiau Curry žaidimo epizodų:

Visi šios nakties rezultatai:

Kovo 6 d., penktadienis
Charlotte Hornets Denver Nuggets 112-114 stat »
Houston Rockets Los Angeles Clippers 105-120 stat »
Sacramento Kings Philadelphia 76ers 108-125 stat »
Golden State Warriors Toronto Raptors 113-121 stat »

welcome
back 3pts goat
2020-03-06
-1
Na taip,daug gražių epizodų Curry sukūrė,bet kas iš to,jei komanda pralaimėjo.Tačiau dabar GSW vėl bus rimtesni varžovai ir turėtų pavykti pasigerinti pergalių sąskaitą.Per tas likusias rungtynes Curry turėtų su visais susižaisti ir kitąmet vėl bandyti kažką rimto nuveikti.
2020-03-06
+4
nejuokaukit su Curry . Yra geresniu zaideju , nera toks stebuklingas jis :)
2020-03-06
+7
Neptuno nefanas
Nieko gero tas curis, komanda pralaimejo, pataikymas blogas, o straipsnio pavadinimas lyg koks super pasirodymas butu ivykes