Prieš vienus Eurolygos lyderių dominavusi „Crvena Zvezda“ nutraukė pralaimėjimų seriją

2020-03-06 21:56

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-17) nutraukė keturių pralaimėjimų Eurolygoje seriją.

22
26
71%
5/7
4

Viltis kovoje dėl atkrintamųjų išsaugojusi „Crvena Zvezda“ namuose 92:76 (27:20, 22:23, 30:15, 13:18) nepasigailėjo Tel Avivo „Maccabi“ (19-9).

Iki šių rungtynių Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai Eurlygoje buvo iškovoję penkias pergales paeiliui.

Serbijos klubas spurtavo trečiajame kėlinyje, kai penkių minučių atkarpą laimėjo 18:2 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 67:48.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Crvena Zvezda“ pranašumas siekė 23 taškus (81:58), o skirtumą svečiams pavyko sumažinti tik mačo pabaigoje.

Nugalėtojams Kevinas Punteris per 23 minutes pelnė 22 taškus (3/8 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Billy Baronas šeimininkams per 25 minutes taip pat pridėjo 22 taškus (2/4 dvit., 5/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Po šios pergalės Belgrado klubą nuo 7-8 vietas besidalinančių Stambulo „Fenerbahče“ ir Maskvos srities „Chimki“ ekipų skiria 2 laimėjimai.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris (4/6 trit., 20 naud. bal.) ir Billy Baronas (5/7 trit., 26 naud. bal.) po 22, Vladimiras Štimacas (12 atk. kam., 9 išpr. praž., 24 naud. bal.) ir Jamesas Gistas po 12.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 11, Othello Hunteris ir Angelo Caloiaro po 8.

Aha
Tokie rezultatai tik dar karta irodo, kad si sezona Eurolygoj visi gali aplost visus ir niekada nezinai, kuris autsaideris nukals koki favorita. Todel ir Zalgiriui reikia kovot su visais iki galo, kapotis ne tik su grandais, bet ir su tais lentelej zemiau stovinciais varzovais ir nesitiket, kad jie tiesiog atiduos taska kaip kad buvo su Zenitu. Bet jeigu taip ramiai paziurejus i Zalgirio situacija ir ivertinus visas aplinkybes (Grigonio trauma, nepataikymas su pagrindiniu pg, del ko Walkupas priverstas daryti dalykus, kuriu jis normaliom aplinkybem neturetu daryti ir ta 9 pralaimejimu serija), tai faktas, kad Zalgiris vis dar kapojasi del patekimo i playoffus, jau yra mazas stebuklas ir nereiketu labai rautis plauku mums, sirgaliams, jei i ta astuoneta ir nepavyktu patekt. Aisku, klubo vadovams tai jau kita istorija, ypac ziurint is finansines puses. Bet dabartine situacija tokia, kad aisku, jog niekas neaisku. Per daug visokiu moving parts, taip sakant, kad butu galima kazka tiksliai nuprognozuot.