Rungtynių pabaigoje pabudusi „Barca“ įveikė „Bayern“ pasipriešinimą

2020-03-06 23:31

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

„Barcelona“ (22-6) ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą ir iškovojo pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse.

28
37
56%
5/9
92%
11/12

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą namuose 83:80 (21:21, 21:20, 15:27, 26:12) palaužė vienų iš turnyro autsaiderių, Miuncheno „Bayern“ (8-20) krepšininkų, pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos žaisti likus 3 min. 14 sek. „Barca“ turėjo 8 taškų deficitą (69:77), tačiau jau netrukus Nikola Mirotičius smeigė du tritaškius paeiliui, tolimą metimą pridėjo ir Pierras Oriola, taip, žaisti likus minutę, šeimininkai jau turėjo minimalią persvarą (78:77).

Vokietijos klubas sėkmingo išpuolio nesurengė, o pražanga sustabdytas Mirotičius pataikė dvi baudas (80:77).

Svečiai savo atsakui turėjo 12 sekundžių. Maodo Lo išprovokavo pražangą ir stojo mesti baudos metimų, kurių realizuoti vokiečiui nepavyko.

„Bayern“ netrukus pažeidė taisykles prieš kamuolį atkovojusį Ante Tomičių, kuris realizavo vieną baudą, padidinusią šeimininkų atotrūkį iki 4 taškų (81:77).

Vladimirui Lučičiui, žaisti likus 3 sekundes, dar pavyko pataikyti tritaškį, tačiau pražanga sustabdytas Cory Higginsas pataikė abi baudas, o„Bayern“ puolėjo Danilo Barthelio itin sudėtingas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mirotičius, kuris per 31 žaistą minutę pelnė 28 taškus (1/3 dvit., 5/9 trit., 11/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, du sykius suklydo ir surinko 37 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 28 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud. bal.), Cory Higginsas 16, Kyle'as Kuricas 13, Brandonas Daviesas 7 (5 atk. kam,).

„Bayern“: Gregas Monroe 19 (8 atk. kam.), Maodo Lo 14, Vladimiras Lučičius 12 (5 atk. kam.), Žanas Šiško 10, Danilo Barthelis 7 (6 atk. kam.).

Baskonia
jau maniau pralaimes idomu kodel miegojo 3 kelinius bet Parode charakteri atsitiesti ir laimeti