Gillono nesustabdęs „Lietkabelis“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose

2020-03-07 20:10
Nuotr.: L.Šilkaitis

Danielis Amigo galingai debiutavo „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, o Johno Gillono vedamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-16) iškovojo pergalę Aukštaitijos derbyje.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos išvykoje 81:67 (16:17, 20:15, 28:12, 17:23) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (16-8).

Iki šio mačo panevėžiečiai šį sezoną namuose buvo laimėję visas 11 rungtynių.

34
35
60%
3/5
91%
10/11

Svečiai rungtynių kontrolę perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, kurį užbaigė atkarpa 7:2 ir išsiveržė į priekį – 36:32.

Lemiamą kirtį „Pieno žvaigždės“ sudavė antroje trečiojo kėlinio dalyje, kai puspenktos minutės atkarpą laimėjo 20:3 ir išaugino savo persvarą iki triuškinančios – 64:44.

Paskutinę mačo dalį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 8:0 (52:64), tačiau po Petrausko paprašytos minutės pertraukėlės Gillonas pelnė keturis taškus paeiliui, Michaelas Bruesewitzas pridėjo dvitaškį ir sugrąžino pasvaliečiams saugų pranašumą – 70:52.

Likus mažiau nei 4 minutėms Željko Šakičius sumažino šeimininkų atsilikimą iki 10 taškų (60:70), bet dar arčiau jiems priartėti neleido penki paeiliui Gillono taškai – 75:60.

Karjeros pasirodymą surengęs Gillonas per 33 minutes pelnė 34 taškus (10/11 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

Amerikietis pagerino tiek taškų, tiek naudingumo balų asmeninius rekordus.

Debiutavęs Amigo aikštėje praleido 15 minučių ir per jas įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 34 (10/11 dvit., 5/6 baud., 35 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 13 (6/9 dvit.), Danielis Amigo 11, Miha Lapornikas 9.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 15, Vytenis Lipkevičius 14 (7 atk. kam.), Tomas Dimša 12 (6 rez. perd.).