Klubo rekordą užfiksavęs Sabonis vedė „Pacers“ į triumfą Dalase

2020-03-09 06:27
Nuotr.: AP – Scanpix

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, pasiekė Indianos „Pacers“ (39-25) klubo rekordą ir padėjo savo ekipai svečiuose 112:109 (31:26, 24:26, 31:32, 26:25) įveikti Luka Dončičiaus vedamą Dalaso „Mavericks“ (39-26).

Sabonis per 41 minutę pelnė 20 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, po kartą prasižengė ir suklydo.

Tai buvo 50-asis Sabonio dvigubas dublis šį sezoną. Lietuvis pagerino klubo rekordą, kurį 2008-2009 metais pasiekė Troy Murphy. Tuomet 211 cm ūgio krepšininkas su „Pacers“ marškinėliais per sezoną surinko 49 dvigubus dublius.

20
36
17
6

Lietuvis rekordą dar gali gerokai pagerinti. Iki sezono pabaigos lieka 18 rungtynių.

Dalaso komandoje geriausiai žaidęs Luka Dončičius per 36 minutes pelnė 36 taškus (9/13 dvit., 4/13 trit., 6/10 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ beveik visą mačą buvo priekyje, bet likus 3 minutėms ir 14 sekundžių „Mavericks“ išsiveržė į priekį 109:104. Visgi iš pradžių Sabonis įmetė dvitaškį, Victoras Oladipo pridėjo šešis taškus iš eilės ir „Pacers“ išsiveržė į priekį 112:109.

Per paskutines 7 sekundes du Dončičiaus tolimi šūviai tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Pacers“.

„Tu gali pataikyti svarbiausius metimus, bet mes svarbiausiu metu sustabdėme varžovus ir gavome šansą laimėti išvykoje bei tokioje sunkioje aplinkoje“, – po mačo tarė Oladipo.

Sabonis įspūdingu epizodu pasiekia dvigubą dublį:

Latviui Kristapui Porzingiui rungtynės susiklostė prastai. Jis per 38 minutes įmetė 9 taškus, bet pataikė tik 3 dvitaškius iš 12 (25 proc.), prametė visus 5 tritaškius bei suklydo keturis kartus.

Prieš tai Porzingis dvikovoje su „Pacers“ surinko 38 taškus. „Negavau laisvų metimų. Turiu atiduoti pagarbą varžovams dėl atlikto darbo, bet taip pat ir pats neįmečiau gerų metimų“, – pripažino Porzingis.

„Praėjusiose rungtynes Porzingis mus žudė, kuomet žaisdavo du prieš du ir pasilikdavo aukščiau. Šįkart mes keitėmės, nors to įprastai nedarome. Treneriai to norėjo ir mes bandėme tai įgyvendinti“, – po mačo sakė Sabonis.

Sabonio žaidimo epizodai:

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (9/13 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Timas Hardaway 30 (6/11 trit.), Justinas Jacksonas 11, Kristaps Porzingis 9 (8 atk. kam., 2 bl.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (17 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris (13 atk. kam., 3 bl.), Victoras Oladipo (7 rez. perd.) ir T.J. Warrenas (8 atk. kam.) po 16, Justinas Holiday 14 (4/5 trit.), T.J. McConnellis 12.