Ibakos sezono rungtynės pažymėtos NBA čempionų pergale Jutoje

2020-03-10 06:43

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Serge'as Ibaka sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Toronto „Raptors“ (46-18) toliau tvirtina savo pozicijas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijoje.

27
30
13
71%
5/7

NBA čempionai išvykoje 101:92 (27:22, 30:29, 19:19, 25:22) įveikė Jutos „Jazz“ (41-23) krepšininkų pasipriešinimą.

Nicko Nurse'o auklėtiniai nuo sausio 15-osios lygoje fiksuoja įspūdingą seriją – laimėjo 21 kartą per 25 susitikimus ir dabar nuo trečioje vietoje Rytoje žengiančio Bostono „Celtics“ (42-21) klubo turi 3,5 pergalių pranašumą.

Likus mažiau nei 6 minutėms iki mačo pabaigos, Rudy Gobertas išvedė šeimininkus į priekį (87:85), tačiau tuomet „Raptors“ atsakė 7 taškais paeiliui ir susigrąžino rugtynių kontrolę – 92:85.

Svečių pergalę įtvirtino Pascalis Siakamas, per paskutinę minutę įmetęs šešis baudos metimus iš tiek pat bandymų.

Vis dėlto šią pergalę Kanados klubui apkartino Normano Powello traumą, kuris pasitempė čiurną sužaidęs vos pusantros minutės. 26-erių gynėjas per pastarąsias penkerias rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 28 taškus.

Ibaka nugalėtojams per 37 minutes pelnė 27 taškus (4/10 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 sykius.

„Žinojau, kad Gobertas yra puikus krepšio saugotojas, todėl stengiausi praplėsti aikštelę ir man pavykdavo išsimesti laisvus metimus iš toli“, – po rungtynių kalbėjo sezono mačą sužaidęs Ibaka.

Ispanijos pilietybę turinčiam puolėjui puikiai talkino Siakamas – 27 taškai (7/13 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud), 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai per 39 minutes.

„Jazz“: Joe Inglesas 20, Royce'as O'Neale'as 15, Mike'as Conley 13, Donovanas Mitchellas 11.

„Raptors“: Serge'as Ibaka (5/7 trit., 13 atk. kam.) ir Pascalis Siakamas (7/13 dvit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.) po 27, Kyle'as Lowry 21, Mattas Thomasas 9.