Mačiulis su AEK žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą

2020-03-10 23:08
Nuotr.: fiba.basketball

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK žengė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą.

Graikijos klubas antradienio vakarą išvykoje 90:86 (23:24, 22:25, 17:17, 28:20) nugalėjo Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių triumfavo 2-0.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mačiulis per 23 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, du sykius prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

17
20
9
63%
5/8

Po trijų kėlinių AEK atsiliko 4 taškais (62:66), tačiau vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė lemiamame ketvirtyje.

Mačiulio komanda pirmavo 80:79, tačiau vėliau spurtavo 9:2 ir, likus 17 sekundžių, pirmavo jau 8 taškais – 89:81.

Nors „Telekom Baskets“ per lemiamą laiką pelnė 5 taškus, AEK pakako saugaus pranašumo ir Graikijos ekipa šventė patekimą į kitą etapą.

„Telekom Baskets“: Trey Jonesas 18, Donaldas Sloanas 14, Martinas Breuningas 12.

AEK: Keithas Langfordas 25, Marcusas Slaughteris 17 (9 atk. kam., 6/7 dvit.), Vlado Jankovičius 13, ..., Jonas Mačiulis 3 (6 atk. kam.).