Vyriausybės nutarimas – visi sporto renginiai be žiūrovų

2020-03-12 14:39
Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Lietuvos Vyriausybė nutarė, kad dvi savaites visi sporto renginiai vyks be žiūrovų. Toks sprendimas galios nuo kovo 13-osios iki kovo 27-osios dienos.

Į tai nedelsiant sureagavo Nacionalinė krepšinio lyga, kuri paskelbė, kad laikysis nurodymų ir likusio reguliariojo sezono rungtynes rengs už uždarų durų.

LKL dar prieš sprendimą informavo, kad laikysis Vyriausybės nurodymų. Lyga dėl susidariusios situacijos šaukia skubų LKL valdybos narių susirinkimą, kuris planuojamas penktadienį Vilniuje.

Eurolyga jau anksčiau paskelbė, kad stabdo savo pirmenybes. Pagal iš anksto sudėliotą tvarkaraštį „Žalgiris“ artimiausias rungtynes Eurolygoje namie turėjo žaisti kovo 24-ąją su Stambulo „Fenerbahče“.

Kitos stipriausios Lietuvos komandos jau baigė pasirodymą tarptautiniuose turnyruose.

Rodyti komentarus

ZALGRYBIS
AS ISIVAIZDUOJU MOTIEJAUS VEIDA PIZDAUSKAS SAIKAIZIUZIUJA SU ZMONA LOVOI KAI PRARAS 100EURU O JUS VARKSELEI EIKIT I EUROLIGA GA GA KAI BUVIS SU TAJUSU EDNIU DAINAVO EUROLYYY GA GA GA )))
2020-03-13
+2
Atsakyti
Prašau
Neturėk vaikų gyvenime!
2020-03-13
-2
Atsakyti
Lietuvis
Vyriausybė turėtų ir prie sienų patikras daryt, skrydžius atšaukti, sienas galu gale uzsidarineti, Akropolius už darykit visus pazekit kiek ten žmonių per dieną apsilanko.. Dabar tik matai jie nerekomenduoja keliauti, nerekomenduoja dar kazko daryt.. :) rekomdaciju neužtenka, reikia veiksmų..
2020-03-12
+5
Atsakyti
Va čia tai Žalgiriui "sunkus momentas", kai biudžetas 12 mln, didesnioji dalis žaidėjų uždirba šimtatūkstantines sumas per metus, vienas Vyr treneris apie 1mln per metus, tai čia yra sunku labai. Kai didesnioji dauguma LT piliečių traukia nuo algos iki algos, o ši nestandartinė situacija tik pasunkins tų pačių piliečių gyvenimą. Tai šie darmojedai, kurie išlaikomi iš mūsų pinigų, turėtų LT žmonėms padėti, atsisakyti geranoriškai likusios dalies ar ją pervesti į realiai nukentėjusiųjų sąskaitas ar į tam sukurtus specialius paramos fondus. Apie ką čia yra svaigstoma paremti Milijonierių Klubą? Atsipeikėkite Gerbiami sirgaliai, plačiau mąstykite. Jie už savo malonumą gauna milijonus iš mūsų visų varguolių suneštų lėšų. ALIO!
2020-03-12
+11
Atsakyti
Visu greičiu
pirmyn į šviesią komuizmo ateitį,ura-a-a tovarišči. Atimti iš visų turčių pinigus,suskaičiuoti ir pragerti. P.S.Čia didžiausia visų varguolių svajonė.Matomai, tridešimties metų tokiems briedams iš galvų išpūsti dar neužteko.
2020-03-12
+2
Atsakyti
Karantinas
nujo nu ir metai viska koreguoja viska apsunkina
2020-03-12
+5
Atsakyti
Piotr
Tuoj atšauks, pamatydami, kad čia yra fake ir koronos virusas yra sukurtas dėl to, kad visų valstybių ekonomika susilpnėtų.
2020-03-12
-10
Atsakyti
djgaffer
Teks pratintis gyventi be didesnių renginių.Neaišku,kuriam laikui,tačiau gyvenimas sustos,namie dažniau būsim.Šūdas aišku,bet ką jau padarysi.Į gamtą tada varyt su šeima,vis kažkoks užsiėmimas.
2020-03-12
Atsakyti
Cercas
Reikia nesigrazinti pinigų už bilietus, taip palaikysime savo komandą!
2020-03-12
+5
Atsakyti
Lauris
Kai kuriem tie pinigėliai tikrai labai svarbūs. Bet iš kitos pusės yra nemažai žmonių, kuriem tokia parama komandai nesudarytų problemų. Būtų gražu, jei bent didžioji dalis fanu visgi neatsiimtų pinigų.
2020-03-12
+8
Atsakyti
Lauris
Siūlau Žalgirio fanam susiburti ir visiems sunkiu metu palaikyti komandą. O tai galima padaryti labai paprastai - nesikreipti dėl pinigų gražinimo už bilietus. Tokiu būdu Žalgiris nors ir žaistų tuščioje arenoje, bet pajamas už bilietus išlaikytų, kas leistų jiems lengviau kvėpuoti finansiškai šį ir kitą sezoną.
2020-03-12
-3
Atsakyti
AMF
labiausiai turėtu pajust tos komandos kurios priima kauno žalgirį, nes turbūt per tą mača renka tiek pat žiūrovo kiek į prieš tai likusius kartu sudėjos ir bilietai dažniausiai 2kart brangesni
2020-03-12
+1
Atsakyti
Anonimas
ne, niekam neįdomu eiti į šiauliai prie žalgiri
2020-03-12
-1
Atsakyti
a
Tai Žalgiris jau gali net nevažiuoti į rungtynes, nes jiems dar didesnis nuostolis žaisti be žiūrovų, nei išviso nežaisti.
2020-03-12
-5
Atsakyti

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 15

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.