„Cibona“ krachas: atleisti visi klubo darbuotojai išskyrus direktorių

2020-04-02 09:43
Nuotr.: PA Images
Nuotr. PA Images

Legendinis Zagrebo „Cibona“ klubas – itin sudėtingoje padėtyje. Kroatija šiuo metu yra paveikta ne tik koronaviruso protrūkio, bet ir įvykusio žemės drebėjimo.

„Cibona“ klubo direktorius Domagojus Čavlovičius Kroatijos žiniasklaidai pranešė, kad jis – vienintelis likęs Zagrebo ekipos darbuotojai. Visi kiti, įskaitant ir vyriausiąjį komandos trenerį Ivaną Veličių, buvo atleisti.

„Kažkas turi likti atsakingas už klubą bei priimti sprendimus. Aš atlyginimo negausiu“, – sakė Čavlovičius.

Čavlovičiaus teigimu toks sprendimas buvo priimtas paprasčiausiai dėl to, nes klubas nebeturi iš ko mokėti atlyginimų.

„Pasirinkau vienintelį įmanomą variantą, kad šioje neįprastoje situacijoje žmonės turėtų kažkokias pajamas. Jie galės kreiptis į atitinkamas institucijas ir tikėtis 70 proc. savo atlyginimų.

Asmeniškai paskambinau visiems žmonėms, paaiškinau visą situaciją ir pasakiau jiems, kad tai – ne atleidimas, o bandymas padėti“, – aiškino Čavlovičius.

Paklaustas, apie atsiskaitymą su žaidėjais, Čavlovičius teigė, kad Shane‘ui Gibsonui buvo išmokėti 7 atlyginimai iš 10-ies ir su juo susitarimas jau pasiektas, mat jam buvo leista išvykti į JAV. 

Tuo metu kiti krepšininkai yra gavę 6 atlyginimus, tačiau jų ateitis bus priimta priklausomai nuo Kroatijos krepšinio federacijos sprendimo dėl sezono nutraukimo arba pratęsimo.

Galų gale Čavlovičius teigė, kad tai nėra klubo uždarymas, tačiau itin pozityviomis naujienomis taip pat nepasidalijo.

„Mes tikrai neuždarome klubo, tačiau tikrasis klausimas yra, kaip susitvarkysime su pasekmėmis po koronaviruso ir žemės drebėjimo. Daug ką nulems Zagrebo miesto parama, nes dauguma mūsų rėmėjų taip pat patyrė daug nuostolių. Šiuo metu niekas negali nieko garantuoti, nors ir esame pasiruošę išgyventi su kur kas kuklesniais finansais“, – baigė „Cibona“ direktorius.Komentarai:

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.