Los Andželo klubų derbyje – pergalingas LeBrono metimas

2020-07-31 07:38

LeBronas Jamesas tarp penkių varžovų sugebėjo sugriebti kamuolį ir nenusileidus ant parketo pelnyti taškus bei taip Los Andželo ekipų derbyje savo klubui išplėšti pergalę.

NBA sugrįžimo dieną „Lakers“ (50-14) po kovos iki paskutinės sekundės 103:101 (35:23, 19:29, 22:25, 27:24) įveikė Los Andželo „Clippers“ (44-21).

Iki rungtynių pabaigos likus 28,7 sekundės Paulas George’as smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (101:101).

Fotogalerija

LeBronas nepataikė sudėtingo dvitaškio iš vidutinio nuotolio, tačiau pats atkovojo kamuolį būdamas vienas tarp penkių varžovų ir pasižymėjo taškais bei likus 12,8 sek. „Lakers“ išvedė į priekį (103:101).

Lemiamas „Clippers“ metimas buvo patikėtas George’ui, tačiau jo šūvis iš toli tikslo nepasiekė.

Trečiajame kėlinyje „Clippers“ dar turėjo 11 taškų pranašumą (66:55), tačiau lemiamo ketvirčio metu savo sąlygas ėmė diktuoti „Lakers“, kuri po spurto 36:14 buvo nutolusi taip pat iki 11 taškų persvaros (91:80).

Lemiamos rungtynių akimirkos:

Nugalėtojams Anthony Davisas per 35 minutes pelnė 34 taškus (6/14 dvit., 2/5 trit., 16/17 baudos), atkovojo 8 kamuolius bei pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.

„Man tai buvo tikros rungtynės, kuriose kovėsi dvi komandos. Dėl pirmojo mačo tikrai negaliu skųstis“, – po susitikimo pažymėjo Davisas.

LeBronas pridėjo 16 taškų (4/12 dvit., 2/7 trit., 2/2 baudos), 11 sugriebtų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus. Jis vien per pirmąjį kėlinį surinko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose Paulas George’as ir Kawhi Leonardas kartu surinko 58 iš 101 komandos taškų.

George’as pelnė 30 taškų (5/6 dvit., 6/11 trit., 2/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei komandos draugams asistavo 3 sykius.

George'o bandymas išplėšti pergalę:

Leonardas pridėjo 28 taškus (4/12 dvit., 3/4 trit., 11/13 baudos), 2 blokus, 2 perimus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Vakarų konferencijoje „Lakers“ savo atotrūkį nuo antroje vietoje esančios „Clippers“ padidino iki 6 pergalių. Abi komandos reguliariajame sezone dar sužais po 7 mačus.

„Clippers“ vertėsi be Lou Williamso ir Montrezo Harrello.

Praėjusią naktį buvo žaidžiamos pirmosios oficialios NBA rungtynės po 141 dienos pertraukos dėl koronaviruso.

„Lakers“ 33 kartą klubo istorijoje pasiekė 50 pergalių ribą. Jamesas per 17 savo karjeros sezonų šią ribą užfiksavo 12-ąjį kartą.

NBA leido rungtynėse kitiems krepšininkams lankytis kaip žiūrovams. Šį mačą stebėjo tokie žaidėjai kaip Damianas Lillardas, C.J. McCollumas, DeMaras DeRozanas ir Kyle’as Lowry.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (16/17 baudos, 8 atk. kam.), LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Kyle’as Kuzma (4/7 trit., 7 atk. kam.) po 16, Dionas Waitersas 11.

„Clippers“: Paulas George’as 30 (6/11 trit.), Kawhi Leonardas 28 (3/4 trit.), Patrickas Beverley 12, Reggie Jacksonas 10.