Fantastiška akistata: Sabonio bendražygis sumetė 53 taškus, Embiidas – 41

2020-08-02 07:15
Nuotr.: AP – Scanpix

Įspūdinga taškų šou Orlande surengė Domanto Sabonio komandos draugas T.J. Warrenas ir Joelis Embiidas.

Nesulaikomai rungtyniavęs Indianos „Pacers“ (40-26) puolėjas pelnė 53 taškus, pasiekė karjeros rekordą ir atvedė klubą į pergalę 127:121 (35:29, 26:26, 20:32, 46:34) prieš 41 tašką surinkusio Embiido tempiamą Filadelfijos „76ers“ (39-27).

Aukštaūgis mėlyniesiems pridėjo 21 atkovotą kamuolį ir 4 rezultatyvius perdavimus. Jo pataikymas siekė 14 iš 18 dvitaškių, 1 iš 5 tritaškių ir 10 iš 12 baudų.

53
48
75%
9/12
65%
11/17

Warrenas 29 taškus surinko dar pirmoje mačo dalyje, kai realizavo 12 iš 16 metimų iš žaidimo. Iš viso per 41 žaistą minutę 26-erių atletas pataikė 11 iš 17 dvitaškių, 9 iš 12 tritaškių, 4 iš 4 baudų, sugriebė 4 kamuolius ir išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus.

Pėdos uždegimo kamuojamas Sabonis „Pacers“ palaiko būdamas už Orlando burbulo ribų.

Indianos komanda sulaukė vieno vedlių Victoro Oladipo pagalbos, nors gynėjas prieš sezono atnaujinimą rimtai svarstė dėl savo žaidimo.

Dvikovą starto penkete pradėjęs atletas per 32 minutes įmetė 15 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Embiidui puikiai talkinęs Tobiasas Harrisas pelnė 30 taškų (9/21 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/3 baudos) bei sugriebė 8 kamuolius.

Po šios pergalės Indianos ekipa įgijo persvarą prieš „76ers“ įsitvirtindama penktoje Rytų konferencijos vietoje. Abi komandos – užsitikrinusios pozicijas atkrintamosiose.

„Pacers“: T.J. Warrenas 53 (9/12 trit.), Aaronas Holiday (10 rez. perd.) ir Victoras Oladipo – po 15, Dougas McDermottas ir T.J. McConellas – po 12.

„76ers“: Joelis Embiidas 41 (21 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 30 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas 19 (13 atk. kam.), Alas Horfordas 10.