Tritaškiais prapliupęs ir karjeros mačą sužaidęs Bogdanovičius nukalė svarbią „Kings“ pergalę

2020-08-06 23:00
Nuotr.: AP-Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o serbo vedama ir dėl vietos atkrintamosiose kovojanti Sakramento „Kings“ (29-39) šventė svarbią pergalę.

Įspūdingu puolimu pasižymėjusiose rungtynėse „Kings“ 140:125 (49:39, 28:31, 40:33, 23:22) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-39) krepšininkus.

Po šios pergalės Sakramento ekipa iš tryliktosios pozicijos šoktelėjo į vienuoliktąją. Tuo metu „Pelicans“ iš vienuoliktosios vietos smuktelėjo į dvyliktąją.

35
33
67%
6/9
4

Bogdanovičius per 37 minutes pelnė 35 taškus (7/11 dvit., 6/9 trit., 3/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

„Kings“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Bogdanovičius pelnė taškus su pražanga bei pridėjo metimą iš po krepšio, De‘Aronas Foxas realizavo dvitaškį, o „Kings“ spurtą 13:1 vainikavo Cory Josepho tritaškis, po kurio Sakramento ekipos persvara išaugo iki 14 taškų – 110:96.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ kontroliavo situaciją ir „Pelicans“ priartėti neleido.

Naujojo Orleano ekipos negelbėjo ir solidus Ziono Williamsono pasirodymas. „Pelicans“ puolėjas per 22 minutes pelnė 24 taškus (10/12 dvit., 4/7 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Abi komandos šiose rungtynėse pasižymėjo puikiu tritaškių pataikymu. „Kings“ realizavo 16 tritaškių iš 33 (49 proc.), tuo metu „Pelicans“ pataikė 14 tolimų metimų iš 34 mėginimų (41 proc.).

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 35 (7/11 dvit., 6/9 trit.), De‘Aronas Foxas 30 (11/17 dvit., 10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 22 (7/14 dvit.), Nemanja Bjelica 11, Cory Josephas 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (10/12 dvit.) ir Brandonas Ingramas (5/10 dvit., 3/4 trit.) po 24, J.J. Redickas 18 (5/10 trit.), Jrue Holiday 17 (5/6 dvit.), Joshas Hartas 11, Lonzo Ballas 9 (11 rez. perd.).