Paaiškėjo visos Rytų konferencijos atkrintamųjų komandos

2020-08-08 08:06
Nuotr.: AFP-Scanpix

Atsarginių žaidėjų indėlio nesulaukusi Vašingtono „Wizards“ (24-45) komanda artimiausiomis dienomis atsisveikins su NBA burbulu Orlande.

Scotto Brookso vadovaujama ekipa 107:118 (32:28, 24:26, 25:37, 26:27) turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-39) krepšininkų pranašumą.

Ši „Wizards“ nesėkmė eliminavo juos iš kovos dėl vietos atkrintamosiose. Į Rytų konferencijos aštuonetuką pateko Milvokio „Bucks“, Toronto „Raptors“, Bostono „Celtics“, Majamio „Heat“, Indianos „Pacers“, Filadelfijos „76ers“, Bruklino „Nets“ ir Orlando „Magic“.

28
25
6
75%
9/12

Tiesa, galutinės pozicijos ir pirmojo etapo poros dar žinomos nėra. Šis „Wizards“ pralaimėjimas buvo itin palankus „Magic“ ekipai, kuri šiąnakt 101:108 nusileido „76ers“, tačiau būtent Vašingtono klubo nesėkmė atvėrė jai kelią į atkrintamąsias.

Be pataupyto Ziono Williamsono žaidę „Pelicans“ į priekį truktelėjo po ilgosios pertraukos. Nicolo Melli įkrovė iš viršaus bei smeigė tritaškį, Joshas Hartas realizavo baudas, Frankas Jacksonas pridėjo dvitaškį, o „Pelicans“ spurtavo 14:2 bei įgijo dviženklį pranašumą – 90:78.

„Wizards“ praktiškai visą ketvirtąjį kėlinį ir toliau atsiliko dviženkliu skirtumu. Ishas Smithas paskutinę dvikovos minutę buvo sumažinęs savo ekipos deficitą iki 7 taškų, tačiau „Pelicans“ sugebėjo atsakyti rezultatyviais išpuoliais ir įsirašė itin svarbią pergalę.

Nugalėtojų ekipoje spindėjęs Holiday pelnė 28 taškus (9/12 dvit., 2/4 trit., 4/5 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei padarė 7 klaidas.

Ši pergalė Naujojo Orleano ekipai leido šoktelėti į 11-ąją vietą. Nuo aštuntoje vietoje esančių „Grizzlies“ „Pelicans“ atsilieka trimis pergalėmis, o nuo devintąją poziciją užimančių „Blazers“ – dviem. Tiesa, tiek „Grizzlies“, tiek „Blazers“ yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau nei „Pelicans“.

Tuo metu „Wizards“ šiame mače trūko atsarginių žaidėjų indėlio, kurie iš 107 komandos taškų surinko viso labo 17.

Rezultatyviausiai žaidęs Rui Hachimura pelnė 23 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Jrue Holiday 28 (9/12 dvit., 7 kld.), Brandonas Ingramas 17 (2/10 dvit., 7/8 baudos), J.J. Redickas 15 (3/11 trit.), Frankas Jacksonas 13 (5/7 dvit.), Derrickas Favorsas 12 (5/8 dvit., 10 atk. kam.), Nicolo Melli ir Joshas Hartas (8 atk. kam.) po 10.

„Wizards“: Rui Hachimura 23 (9/14 dvit.), Thomas Bryantas 22 (7/11 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam.), Troy Brownas 20 (3/11 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam.), Ishas Smithas 18 (5/12 dvit., 10 rez. perd.).