Prieš nesustabdomai žaidžiantį Warreną krito ir „Lakers“ su LeBronu priešakyje

2020-08-09 07:32
Nuotr.: AP – Scanpix

NBA burbulo sensacija T.J. Warrenas iš Indianos „Pacers“ (43-27) vėl buvo nesustabdomas ir savo komandą atvedė į pergalę 116:111 (34:24, 20:35, 33:22, 29:30) prieš Los Andželo „Lakers“ (51-18) su LeBronu Jamesu priešakyje.

Warrenas per 37 minutes pelnė 39 taškus (10/14 dvit., 5/8 trit., 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Vien per pirmąjį kėlinį jis surinko 18 taškų.

Per penkerias rungtynes Volto Disnėjaus parke Warrenas vidutiniškai pelno po 34,8 taško, o tai yra geriausias rodiklis visoje NBA.

39
35
71%
10/14
63%
5/8

„Jaučiuosi paaugęs puolime ir gynyboje. Mes kaip komanda dabar augame ir turime tai išlaikyti“, – po pergalės sakė Warrenas.

„Tikimės, kad jis išliks toks pat karštas, nes mums to reikia“, – sukryžiavęs pirštus kalbėjo Victoras Oladipo.

„Pacers“ yra vienintelė Rytų konferencijos komanda, NBA burbule Orlande iškovojusi keturias pergales. Ji po šio laimėjimo kartu su Majamio „Heat“ dalijasi 4-5 pozicijomis Rytų konferencijoje. Kitose rungtynėse būtent šios dvi komandos tarpusavyje ir susitiks.

Per paskutines pusantros minutes Warrenas pelnė 7 taškus iš eilės ir „Pacers“ likus 10,6 sek. atitrūko 114:108. LeBronas Jamesas pataikė tritaškį, bet Oladipo realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Pacers“ pergalę.

Warreno žaidimo epizodai:

Pralaimėjusiems LeBronas per 35 minutes surinko 31 tašką (11/18 dvit., 2/6 trit., 3/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo pirmosios „Lakers“ rungtynės šį sezoną, kuomet ekipa pralaimėjo LeBronui pelnius bent 30 taškų. Los Andželo klubas jau prieš tai užsitikrino pirmąją vietą Vakarų konferencijoje reguliariajame sezone.

Anthony Daviso sąskaitoje per 34 minutes – tik 8 taškai (3/10 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudos), tačiau 8 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokai.

Domantas Sabonis dėl pėdos traumos ir toliau negali žaisti „Pacers“ ekipoje.

„Pacers“: T.J. Warrenas 39 (10/14 dvit., 5/8 trit.), Malcolmas Brogdonas 24 (4/6 trit., 6 rez. perd.), Victoras Oladipo 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Holiday (7 rez. perd.), Mylesas Turneris ir Goga Bitadze po 7.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (11/18 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Quinnas Cookas 21 (5/9 trit.), Kyle’as Kuzma 11, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Dwightas Howardas (12 atk. kam.) po 10.