Paskutinės sekundės metimą pataikęs Kuzma nutraukė „Lakers“ nesėkmių seriją

2020-08-11 07:06

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

LeBronas Jamesas sužaidė geriausias rungtynes NBA burbule, o Kyle‘as Kuzma pataikė lemiamą metimą, kuris padėjo Los Andželo „Lakers“ (52-18) grįžti į pergalių kelią.

27
31
75%
9/12
3

„Lakers“ paskutinėmis sekundėmis 124:121 (31:25, 33:34, 24:29, 36:33) palaužė Denverio „Nuggets“ (46-25) krepšininkus ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Mačo herojumi tapo Kuzma, kuris po puikiai išpildyto derinio, likus 0,4 sekundės, smeigė tikslų tritaškį ir išvedė „Lakers“ į priekį. „Nuggets“ per likusį laiką sklandaus išpuolio suregzti nebesugebėjo.

Tuo metu geriausią asmeninį pasirodymą Orlando burbule surengęs LeBronas per 38 minutes pelnė 29 taškus (4/10 dvit., 5/11 trit., 6/10 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, atkovojo 1 kamuolį ir 5 sykius suklydo.

Iki rungtynių pabaigos likus 1 min. 49 sek., „Nuggets“ po tikslaus Monte Morriso metimo pirmavo 119:114. Vis tik Kuzma pataikė dvitaškį, Anthony Davisas realizavo baudas, Jamesas pelnė taškus su pražanga ir, likus 45,7 sekundės, priekyje jau buvo „Lakers“ – 121:119.

Kitoje atakoje Morrisas galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jis pataikė tik vieną baudos metimą. Vis tik „Lakers“ užpulti nepavyko ir Denverio ekipa pasileido į greitą ataką, o likus 4,8 sekundės, Kuzma prasižengė prieš P.J. Dozierą, kuris taip pat realizavo tik vieną baudos metimą ir nepasinaudojo galimybe persverti rezultato.

Tiesa, „Nuggets“ ketvirtajame kėlinyje tausojo visus savo lyderius. Aikštelėje nebuvo pasirodę nei Nikola Jokičius, nei Jamalas Murray, nei Michaelas Porteris. Apskritai, šiąnakt Michaelas Malone‘as naudojo dešimties žaidėjų rotaciją, o visi krepšininkai aikštelėje išbuvo nuo 21 iki 27 minučių.

Pastaruoju metu ties tritaškio linija strigę „Lakers“ šiąnakt realizavo 14 tolimų metimų iš 29 bandymų (48,3 proc.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (4/10 dvit., 5/11 trit., 12 rez. perd.), Anthony Davisas 27 (9/14 dvit.), Kyle‘as Kuzma 25 (8/11 dvit.), Dionas Waitersas 12, Danny Greenas 11 (3/5 trit.).

„Nuggets“: P.J. Dozieras 18 (5/7 metimų), Michaelas Porteris 15 (3/3 dvit., 3/3 trit.), Jamalas Murray ir Monte Morrisas po 14, Paulas Millsapas 13, Nikola Jokičius 12, Masonas Plumlee 11.

Rugpjūčio 11 d., antradienis

Kiek teko stebėt Kuzmą,tai labai pagerinęs tritaškių taiklumą.Tą beje minėjo ir NBA komentatoriai.Nors patiems Lakers kol kas sunkiai einasi.Žaidėjai kažkokie be noro atrodo,kaip pavargę.Nelengva bus PO.