Toliau nenugalimi: „Thunder“ ekipą sutriuškinę „Suns“ šventė šeštąją pergalę paeiliui

2020-08-11 07:28
Nuotr.: AFP-Scanpix

Finikso „Suns“ (32-39) krepšininkai tęsia herojišką žygį NBA Orlando burbule, kuriame pasiekė šeštąją pergalę iš tiek pat galimų.

Monty Williamso auklėtiniai šįkart ant menčių paguldė Oklahomos „Thunder“ (43-27) ekipą, kurią sutriuškino 128:101 (23:37, 42:27, 33:17, 30:20).

„Mes dar nieko nepasiekėme, – po pergalės sakė „Suns“ strategas. – Tai gali skambėti, kaip trenerio žodžiai, tačiau mes patys sau išsikasėme duobę kur kas anksčiau. Bandome išsikrapštyti viso sezono metu ir mes laimėjome kelis mačus, tačiau ši kova (dėl atkrintamųjų) prilygsta kopimui į aukštą kalną.“

35
33
100%
14/14
4

„Suns“ po pirmojo kėlinio turėjo net 14 taškų deficitą, tačiau puikiai antrąjį ketvirtį sužaidę Finikso krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą (65:64).

„Suns“ rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Devinas Bookeris realizavo keturias baudas iš eilės, Camerone‘as Payne‘as smeigė tritaškį ir atkarpą 7:0 laimėję Finikso krepšininkai įgijo 16 taškų persvarą – 95:79.

Mačo baigtis galutinai buvo nuspręsta ketvirtojo kėlinio pradžioje. Mikalas Bridgesas atseikėjo du tritaškius paeiliui, Dario Šaričius pelnė taškus su pražanga ir „Suns“ pranašumas abejonių nebekėlė – 107:84.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Bookeris per 29 minutes pelnė 35 taškus (6/10 dvit., 3/7 trit., 14/14 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 sykius suklydo.

„Thunder“ komanda šiame mače vertėsi be kelių kertinių krepšininkų. Susitikimą praleido Shai Gilgeous-Alexanderis, Stevenas Adamsas, Danilo Gallinari, Nerlensas Noelis ir Dennisas Schroderis.

Tuo metu „Suns“ ekipai dvikova prasidėjo su savotišku incidentu. Pagrindinis komandos vidurio puolėjas Deandre Aytonas sekmadienį pamiršo pasirodyti koronaviruso patikroje, į kurią atvyko tik pirmadienio rytą. Dėl šios priežasties puolėjas negalėjo pradėti rungtynių, nes vis dar nebuvo žinomas koronaviruso testo rezultatas.

Vis tik pačioje rungtynių pradžioje paaiškėjo, kad Aytono testas yra neigiamas, tad jis savo pasirodymą pradėjo antrajame kėlinyje.

„Sezono metu vyrukai padaro klaidų, tačiau privalu tai suprasti. Tai nebuvo tyčinis veiksmas. Gerai, kad jis spėjo atlikti testą pakankamai anksti ir žengti į aikštę bei žaisti. Vyrukai priėmė jį išskėstomis rankomis, nes mes visi esame žmonės ir viską suprantame“, – susiklosčiusią Aytono situaciją komentavo Williamsas.

Netikėtai į kovą dėl vietos atkrintamosiose įšokę „Suns“ vis dar nėra savo likimo kalviai. Finikso ekipai reikės laimėti dvejas likusias rungtynes su Filadelfijos „76ers“ ir Dalaso „Mavericks“ bei tikėtis bent vieno Portlando „Trail Blazers“ pralaimėjimo.

Tokiu atveju „Suns“ liktų devintoje vietoje ir žaistų papildomą seriją dėl aštuntosios pozicijos, garantuosiančios vietą atkrintamosiose.

„Blazers“ komanda taip pat žais dvejas rungtynes ir susitiks su Dalaso „Mavericks“ bei Bruklino „Nets“ ekipomis.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (6/10 dvit., 3/7 trit., 14/14 baudos), Mikalas Bridgesas (5/8 trit.) ir Cameronas Johnsonas (4/8 trit.) po 18, Dario Šaričius 16 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Camerone‘as Payne‘as 14 (2/8 dvit., 2/4 trit.), Deandre Aytonas 10 (5/10 dvit.).

„Thunder“: Darius Bazley 22 (6/12 dvit., 10 atk. kam.), Abdelis Naderas 15, Chrisas Paulas 14 (2/4 dvit., 1/5 trit., 7 rez. perd.), Mike‘as Muscala 11 (3/6 trit.).