Warreną neutralizavę „Heat“ įsitvirtino ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje

2020-08-11 08:48

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

T.J. Warreną, rezultatyviausią NBA burbulo krepšininką, sustabdę Majamio „Heat“ (44-27) šventė užtikrintą pergalę.

19
26
4
11

Erico Spoelstros auklėtiniai Orlande 114:92 (23:19, 25:29, 37:23, 29:21) pranoko Indianos „Pacers“ (43-28) ekipą ir tapo vienvaldžiais Rytų konferencijos ketvirtosios vietos savininkais.

Iki šios dvikovos po 34,2 taško burbule rinkęs Warrenas šiąnakt pelnė 12 taškų (3/8 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir sykį suklydo.

„Jie žaidė agresyviai ir pataikė metimus. Jie yra puikiai treniruojama komanda, kuri žaidžia itin kietai“, – po dvikovos kepurę prieš varžovus nukėlė Warrenas.

„Heat“ rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Duncanas Robinsonas pataikė iš toli, Goranas Dragičius bei Jimmy Butleris pridėjo po dvitaškį, o Majamio ekipa laimėjo atkarpą 15:7 bei įgijo 14 taškų pranašumą – 73:59.

Ketvirtajame kėlinyje Derrickas Jonesas surinko 6 taškus iš eilės, Kelly Olynykas pelnė taškus iš po krepšio, o Jonesas dar vieną ataką užbaigė dėjimu ir mačo baigtis tapo aiški – „Heat“ pirmavo 95:75.

Majamio ekipoje rezultatyviausiai žaidė į rikiuotę grįžęs Jimmy Butleris. Jis per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit., 9/11 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 metimą.

„Jis diktavo rungtynes ir kamuolys nuolat ėjo per jį. Tai – krepšininko, kuriuo galima pasitikėti, apibrėžimas“, – po rungtynių sakė Spoelstra.

„Heat“: Jimmy Butleris 19 (5/11 dvit., 11 atk. kam.), Derrickas Jonesas 18 (9/11 dvit.), Duncanas Robinsonas (4/10 trit.) ir Jae Crowderis (4/6 trit., 8 atk. kam.) po 14, Goranas Dragičius 11 (4/10 dvit., 1/6 trit., 9 rez. perd.), Bamas Adebayo 10 (4/10 dvit., 9 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 14 (3/5 trit.), T.J. Warrenas (3/8 dvit., 2/6 trit.) ir Malcolmas Brogdonas (4/9 dvit., 8 atk. kam.) po 12.