„Celtics“ tiesiausiu keliu įveikė pirmąjį atkrintamųjų etapą

2020-08-23 23:01
Nuotr.: AFP – Scanpix

Bostono „Celtics“ tapo pirmąja komanda, peržengusia NBA atkrintamųjų pirmąjį etapą.

Brado Stevenso auklėtiniai Orlando burbule 110:106 (27:32, 30:26, 32:19, 21:29) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-0.

Rytų konferencijos pusfinalyje Bostono klubas susitiks su Toronto „Raptors“ ir Bruklino „Nets“ poros nugalėtoju. Šiuo metu „Raptors“ yra priekyje 3-0.

28
36
62%
8/13
15

Serijoje „76ers“ vertėsi be vieno iš savo vedlių Beno Simmonso, kuriam buvo atlikta kairiojo kelio operacija.

Trečiajame kėlinyje susižeidė ir „76ers“ puolėjas Tobias Harrisas, kuris galva trenkėsi į parketą, o iš krepšininko galvos pasruvo kraujas. Puolėjas pats išėjo į rūbinę, tačiau ketvirtojo ketvirčio viduryje grįžo į aikštę. Harrisui įplyšo antakis, jis buvo ištirtas dėl smegenų sukrėtimo.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Grantas Williamsas smeigė tritaškį, Jaysonas Tatumas pelnė 8 taškus, Bradas Wanamakeris pridėjo dvitaškį, o „Celtics“ ketvirtį užbaigė spurtu 12:0 ir pirmavo 89:77.

Ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ vienu metu buvo priekyje 17 taškų persvara, o iki vienženklės ribos pranašumas sumažėjo tik paskutinę minutę.

Bostono klubą į pergalę tempė Kemba Walkeris ir Jaysonas Tatumas. Walkeris per 35,5 minutės surinko 32 taškus (4/6 dvit., 4/9 trit., 12/13 baudos), atkovojo 4 kamuolius bei pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.

Tatumas įmetė 28 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit., 6/10 baudos), sugriebė 15 kamuolių ir asistavo 4 kartus.

Pralaimėjusiems Joelis Embiidas per 37 minutes surinko 30 taškų (7/13 dvit.,1/5 trit., 13/18 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir perėmė 3 kamuolius.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32 (12/13 baudos), Jaysonas Tatumas 28 (15 atk. kam.), Jaylenas Brownas 16, Danielis Theisas 15, Marcusas Smartas 8.

„76ers“: Joelis Embiidas 30 (10 atk. kam.), Tobias Harrisas 20, Joshas Richardsonas ir Shake’as Miltonas po 14, Alecas Burksas 13, Alas Horfordas 12 (10 atk. kam.).