Antrąkart paeiliui triumfavusi „Thunder“ išlygino serijos rezultatą

2020-08-25 07:04
Nuotr.: AFP – Scanpix

Dennisas Schroderis pasiekė savo karjeros atkrintamosiose rekordą, o Oklahomos „Thunder“ išlygino serijos su Hjustono „Rockets“ rezultatą.

Ketvirtosiose serijos rungtynėse „Thunder“ 117:114 (35:37, 25:23, 32:33, 25:21) įveikė Hjustono „Rockets“. Serijoje iki keturių pergalių įsivyravo lygybė – 2-2, o „Thunder“ laimėjo du pastaruosius mačus.

Nugalėtojams Schroderis per 31 minutę pelnė 30 taškų (6/9 dvit., 4/7 trit., 6/7 baudos).

30
23
57%
4/7
3

Chrisas Paulas pridėjo 26 taškus (10/14 dvit., 0/5 trit., 6/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas per 43 minutes surinko 32 taškus (5/10 dvit., 6/15 trit., 4/5 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ atsiliko 15 taškų skirtumu (73:88), bet jau po pirmojo taiklaus metimo ketvirtajame ketvirtyje buvo priekyje 94:93.

„Visada tikiu, kad mes galime perlaužti rungtynes, – po susitikimo sakė Schroderis. – Tiesiog turime duoti šiek tiek daugiau energijos, varžovus sustabdyti kaip komanda, pasirinkti gerus metimus. Taip mes vėl būsime geros formos. Tai darome visą sezoną.“

Iki rungtynių pabaigos likus 100 sekundžių „Rockets“ dar pirmavo 108:107, bet tuomet Paulas ir Schroderis įmetė po dvitaškį ir, likus 35,9 sekundės, „Thunder“ buvo priekyje 111:108.

P.J. Tuckeris neįmetė tritaškio, o likus 18,4 sek. „Rockets“ turėjo prasižengti. Paulas pataikė abi baudas, tačiau „Thunder“ negalėjo atsipalaiduoti – Hardenas atsakė tritaškiu, po kurio komandas skyrė du taškai.

Galiausiai Paulas ir Schroderis įmetė po dvi baudas ir pergalę šventė „Thunder“.

„Mums reikėjo geresnės individualios gynybos“, – pabrėžė „Rockets“ gynėjas Ericas Gordonas. „Thunder“ iš žaidimo pataikė 49 proc. metimų.

Hjustono komanda ir toliau vertėsi be Russello Westbrooko. Jis dėl traumos šioje serijoje dar nežaidė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (8 atk. kam., 15 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Danuelis House’as 21, Robertas Covingtonas 14, P.J. Tuckeris 11 (11 atk. kam.).

„Thunder“: Dennisas Schroderis 30 (6/9 dvit., 4/7 trit., 6/7 baudos), Chrisas Paulas 26 (10/14 dvit., 6/6 baudos), Shai Gilgeousas-Alexanderis 18 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Stevenas Adamsas 12 (8 atk. kam.).