„CBet“ draugiškose rungtynėse „Žalgirio“ dublerius sutriuškino 34 taškais

2020-08-25 16:22
Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Prienų „CBet“ krepšininkai tęsia pasiruošimą artėjančiam LKL sezonui ir šį kartą savo jėgas išbandė su NKL pirmenybėse žaidžiančia Kauno „Žalgirio-2“ ekipa.

Antroje mačo dalyje dominavę Manto Šerniaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 107:73.

Rezultatyviame pirmajame kėlinyje „Žalgiris-2“ atsilikinėjo (9:14, 16:25), bet pelnę 5 taškus iš eilės po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų deficitą – 24:29. Antrąjį ketvirtį šeimininkai netgi laimėjo minimalia persvara ir prieš didžiąją pertrauką atsiliko 47:51.

Trečiajame kėlinyje prieniškiai įtvirtino savo iniciatyvą ir atsiplėšė 81:64. Rungtynes „CBet“ krepšininkai baigė dar vienu spurtu 14:0 ir galiausiai pasiekė triuškinamą pergalę – 107:73.

Įspūdingas rungtynes sužaidė buvęs „Žalgirio“ dublerių auklėtinis Regimantas Miniotas. Jis pataikė visus 10 dvitaškių, pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Žalgiris-2“ gretose tik Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis surinko dviženklį taškų skaičių – atitinkamai 13 ir 11.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 13, Dominykas Stenionis 11 (4 rez. perd.), Karolis Babušis 9, Matas Repšys 9, Giedrius Bergaudas 9 (8 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 8.

„CBet“: Regimantas Miniotas 29 (10 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Justinas Jogminas 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Marquisas Wrightas 13 (8 rez. perd., 3 per. kam.), Einaras Tubutis 12 (7 atk. kam.), Khadimas Sow 11 (7 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 9 (5 rez. perd., 2 per. kam.).

Murausko vis nematau,kažkur užsiėmęs.Didžiausias talentas ir jo pagalbos reikės.Pati komanda sukovojo,kiek galėjo.Jaunimui toks testas prieš naują sezoną tik į naudą.
2020-08-25
+2
In vino veritas
Bet tikrai, kur Murauskas dinges? Trauma? Ar kazkas kito? Galetu zurnalistai pasidomet.
2020-08-25
+1
Hk22
kaip suprantu or sitoje kartoje nera jokiu talentu..nes jau kelias rungtynes ziuriu jokio zaidejio issiskiriancio nera