Jasikevičiaus kariauna pasiruošimo etape pasiekė trečiąją pergalę

2020-08-30 23:04
Nuotr.: Barcelona
Nuotr. Barcelona

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ kontrolinių rungtynių maratone iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šįkart Katalonijos komandų akistatoje „Barcelona“ sužaidė puikų trečiąjį kėlinį ir Badalonoje 75:68 (13:20, 19:20, 28:10, 15:18) įveikė vietos „Joventut“ kariauną.

Po dviejų kėlinių Badalonos krepšininkai dar pirmavo 8 taškais (40:32), tačiau po ilgosios pertraukos Jasikevičiaus auklėtiniai parodė savo jėgą – trečiąjį kėlinį laimėjo 28:10 ir jau turėjo 10 taškų persvarą (60:50).

Įgiję pranašumą, „Barcelonos“ krepšininkai jo neiššvaistė iki pat finalinės sirenos.

Prieš tai „Barcelona“ 90:82 įveikė Andoros „MoraBanc“ bei 89:84 susitvarkė su Mursijos UCAM.

Pirmoje akistatoje su savo buvusia komanda „Joventut“ nariai Ante Tomičius ir Pau Ribasas pelnė po 8 taškus. Tomičius „Barcelona“ gretas gynė 8 sezonus, o Ribasas – penkis.

Tai buvo paskutinės „Barcelonos“ draugiškos rungtynės. Nuo kitos savaitės Jasikevičiaus treniruojama komanda žais Katalonijos taurės turnyre, vėliau – Ispanijos Supertaurės varžybose Tenerifėje.

„Joventut“: Vladimiras Brodzianskis 12, Ante Tomičius, Nenadas Dimitrijevičius, Shawnas Dawsonas ir Pau Ribasas po 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14, Leandro Bolmaro 9, Nickas Calathes, Sergi Martinezas, Pierre’as Oriola, Brandonas Daviesas ir Adamas Hanga po 7.