Bendžiaus ekipa iškovojo pergalę po serbo tritaškio paskutinėmis sekundėmis

2020-09-08 07:25
Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (3-0) Italijos Super taurės D grupėje lieka be pralaimėjimų.

Lietuvio atstovaujama ekipa dramatiškai 91:89 (24:20, 15:28, 24:17, 28:24) palaužė Brindizio „Happy Casa“ (1-2) klubą.

„Dinamo“ paskutinėmis sekundėmis nuo nesėkmės išgelbėjo tikslus Vasa Pušičos tritaškis. Iš viso serbas pelnė 24 taškus (4/8 trit., 8/8 baud.) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Tuo metu Bendžius aikštėje praleido 34 minutes ir per jas įmetė 4 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 1/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Dinamo“: Vasa Pušica 24 (8/8 baud.), Miro Bilanas 20 (8 atk. kam.), Marco Spissu 16, Jasonas Burnellas 15, Filipas Krušlinas 12.

„Happy Casa“: D'Angelo Harrisonas 22, Dariusas Thompsonas 14, Derekas Willisas (8 atk. kam.) ir Ousmanas Krubally po 11.

A grupėje Milano „AX Armani Exchange“ (5-0) 91:79 (24:23, 26:16, 15:20, 26:20) nugalėjo „Brescia“ (2-2) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Sergio Rodriguezas pelnė 17 taškų, 14 įmetė Kevinas Punteris, 12 – Vladimiras Micovas.

Ši „AX Armani Exchange“ pergalė užtikrino jiems vietą Italijos Super taurės finalo ketverte.

Milano ekipa savaitgalį viešės draugiškame turnyre Kaune.