Įspūdingai krepšį atakavęs „Juventus“ sutriuškino „Pieno žvaigždes“

2020-09-12 22:45
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ nepavyko pratęsti pergalių serijos draugiškų rungtynių maratone.

Gedimino Petrausko auklėtiniai Utenoje 83:102 (19:31, 23:30, 14:22, 27:19) nusileido vietos „Juventus“.

Nugalėtojų ekipai po 19 taškų pelnė Vytautas Šulskis ir Bryantas Crawfordas, o Martynas Gecevičius pridėjo 16 (1/2 dvit., 1/4 trit., 11/12 baud.).

Gynėjas per 28 minutes dar spėjo atlikti 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti 9 pražangas ir surinkti 22 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ rungtyniavęs Paulius Petrilevičius per 30 minučių įmetė 18 taškų (6/11 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Juventus“ šiose rungtynėse įspūdingai pataikė dvitaškius – 27 iš 37 (73 proc.). Pasvaliečiai iš dviejų taškų zonos realizavo 19 metimų iš 39 (48,7 proc.).

Pasvaliečiams tai buvo pirmoji nesėkmė pasiruošimo etape – anksčiau „Pieno žvaigždės“ įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius (84:60), Klaipėdos „Neptūną“ (70:67) ir Vilniaus „Rytą“ (94:91).

Tuo metu „Juventus“ pirmąsias draugiškas rungtynes pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ (71:102), o antrosiose įveikė „Šiaulius“ (99:93).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18 (7 atk. kam., 6/11 dvit., 6/8 baud.), Tomas Lekūnas 16, Branko Mirkovičius 15, Danielis Amigo 11, Edgars Lasenbergs 9, Andreja Milutinovičius 7, Jahennsas Manigat 5, Zigmars Raimo 2.

„Juventus“: Vytautas Šulskis ir Bryantas Crawfordas (5 rez. perd., 23 naud. bal.) po 19, Martynas Gecevičius 16 (11/12 baud., 6 rez. perd., 9 išpr. praž., 22 naud. bal.), Ignas Vaitkus 15, Mindaugas Kupšas 9.