Puikiai kamuolius skirstęs Sloukas nukalė „Olympiakos“ trečiąją vietą draugiškame turnyre

2020-09-16 20:13

Pirėjo „Olympiakos“ Eurolygos rengiamą ikisezoninį „WE‘RE BACK“ turnyrą užbaigė pergalingai.

Georgio Bartzoko auklėtiniai Valensijoje 82:68 (10:17, 21:15, 27:17, 24:19) pranoko Miuncheno „Bayern“ ir turnyre užėmė trečiąją vietą.

Po ilgosios pertraukos padėtį kontroliavę „Olympiakos“ krepšininkai atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Kostas Sloukas pataikė tritaškį, Giannoulis Larentzakis pridėjo dvitaškį, dar vieną tolimą metimą realizavo Aleksandras Vezenkovas ir Graikijos ekipa nutolo 14 taškų persvara – 74:60.

Būtent Sloukas buvo naudingiausias žaidėjas nugalėtojų gretose. Įžaidėjas per 32 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 4/4 baudos), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Bayern“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Malcolmas Thomasas, kuris įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis (3/3 trit.) ir Hassanas Martinas (5/7 dvit.) po 13, Saša Vezenkovas (2/4 trit., 8 atk. kam.) ir Georgios Printezis (4/9 dvit.) po 12, Kostas Papanikolaou 10, Kostas Sloukas 7 (13 rez. perd., 25 naud. bal.).

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 11 (2/4 trit.), Malcolmas Thomasas 10 (8 atk. kam.), Thomasas Bray (2/6 trit.) ir Nihadas Djedovičius po 8.