Nesustabdomai žaidęs Giedraitis nukalė įspūdingą „Baskonia“ pergalę

2020-09-16 20:53

Rokas Giedraitis surengė puikų pasirodymą, o jo vedama Vitorijos „Baskonia“ smaginosi paskutinėse ikisezoninėse rungtynėse.

Nuo pirmos susitikimo minutės dominavusi „Baskonia“ 125:61 (28:9, 25:7, 30:23, 42:22) nušlavė Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipą.

Giedraitis per 27 minutes pelnė 31 tašką (5/6 dvit., 7/10 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Tadas Sedekerskis per 13 minučių pridėjo 11 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 15 naudingumo balų.

Vitorijos krepšininkai varžovus triuškino nuo pirmųjų minučių ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:9. Tuo metu po dviejų kėlinių „Baskonia“ pranašumas siekė 37 taškus – 53:16. Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas.

Ši dvikova turėjo įvykti antradienį, tačiau mačas buvo atidėtas dėl to, nes buvo norima įsitikinti, jog „Elan Bearnais“ ekipoje nėra nė vieno koronaviruso atvejo. Prancūzijos ekipa antrą kartą atliko COVID-19 testus ir gavo leidimą pasirodyti rungtynėse.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 31 (5/6 dvit., 7/10 trit., 36 naud. bal.), Alecas Petersas 17 (3/4 trit.), Zoranas Dragičius 16 (5/9 dvit., 21 naud. bal.), Pierria Henry (4/6 dvit.) ir Tadas Sedekerskis (4/5 dvit.) po 11.

„Elan Bearnais“: Nicolas De Jongas 18 (3/8 dvit.), Vincentas Sanfordas 7, Shannonas Evansas ir Petras Cornelie po 6.