Įspūdingą LeBrono ir „Lakers“ šturmą atlaikę „Nuggets“ sušvelnino serijos rezultatą

2020-09-23 06:38
Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

Denverio „Nuggets“ du kartus buvo susikrovę triuškinamą pranašumą, bet dvikovos nugalėtojas vis tiek sprendėsi rungtynių pabaigoje.

Michaelo Malone‘o auklėtiniai trečiajame Vakarų konferencijos finalo mače 114:106 (29:27, 34:26, 30:22, 21:31) pranoko Los Andželo „Lakers“ ir sušvelnino serijos rezultatą, kuris tapo 1-2.

„Nuggets“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 97:77, tačiau Los Andželo krepšininkai pademonstravo charakterį ir grįžo į rungtynes.

28
35
50%
4/8
12

Anthony Davisas realizavo tris baudas, LeBronas Jamesas atseikėjo tolimą metimą, Kyle‘as Kuzma realizavo dvitaškį, o „Lakers“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo 16:6 spurtu ir likus 7 minutėms nurėžė deficitą iki 8 taškų – 91:99.

Visiškai sutrikę „Nuggets“ krepšininkai prarado 5 kamuolius paeiliui, o tuo pasinaudoję Los Andželo krepšininkai priartėjo koviniu atstumu – 96:99.

Vis tik lemiamu metu darbo ėmėsi Jamalas Murray. Technišką driblingą pademonstravęs kanadietis smeigė tritaškį per Alexą Caruso ir Denverio ekipai suteikė gaivaus oro gurkšnį – likus 2 minutėms „Nuggets“ pirmavo 106:99.

Netrukus Murray iškišo perdavimą Paului Millsapui, kuris įkrovė kamuolį į krepšį, o jau prasidėjus paskutinei dvikovos minutei „Nuggets“ gynėjas pridėjo dvitaškį ir Denverio ekipa užsitikrino pergalę – 111:99.

„Mes nesulūžome, – po pergalės sakė Malone‘as. – Atstovėjome prieš jų spurtą ir turėjome tinkamą nusiteikimą, kuris padėjo atsilaikyti. Visi mums krauna lagaminus, tačiau mes nesame pasirengę išvykti. Kažkodėl mes mylime šį burbulą.“

Nugalėtojams Murray pelnė 28 taškus (6/9 dvit., 4/8 trit., 4/7 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei 4 sykius suklydo.

„Jei atvirai, jaučiamės, kad turėtume pirmauti 2-1. Laukiame ketvirtųjų rungtynių“, – trumpai komentavo Murray.

Tuo metu Jamesas per 37 minutes surinko trigubą dublį ir pelnė 30 taškų (13/19 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 10 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau 6 sykius suklydo. LeBronas vien per ketvirtąjį kėlinį įmetė 11 taškų.

„Žaidėme gerą krepšinį ketvirtajame kėlinyje, bet pirmosios 36 minutės sumenkino mūsų galimybes laimėti“, – komentavo Jamesas.

„Nuggets“ buvo atitrūkę jau antrajame kėlinyje. Murray realizavo baudas, Michaelas Porteris pelnė 5 taškus paeiliui, po tritaškį atseikėjo Murray bei Monte Morrisas, o Denverio ekipa laimėjo atkarpą 15:2 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 44:29.

To paties ketvirčio viduryje Jerami Grantas realizavo 4 baudas paeiliui, Morrisas pridėjo dvitaškį ir „Nuggets“ įgijo 18 taškų persvarą (50:32). Vis tik „Lakers“ sugebėjo užbaigti kėlinį laimėdami atkarpą 16:8 bei taip sumažino deficitą iki dešimties taškų – 53:63.

Trečiąjį kėlinį gerai pradėję „Lakers“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų (58:63), tačiau tuomet „Nuggets“ surengė itin galingą spurtą.

Jerami Grantas surinko 5 taškus paeiliui, Nikola Jokičius bei Gary Harrisas smeigė po tritaškį, Murray realizavo baudas, o serbas pridėjo dar vieną dvitaškį ir atkarpą 22:6 laimėję „Nuggets“ susikrovė triuškinamą persvarą – 91:71.

Denverio ekipoje blizgėjo ir rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Grantas, kuris per 34 minutes pelnė 26 taškus (5/6 dvit., 2/5 trit., 10/12 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius suklydo.

Tuo metu Jokičius prie pergalės pridėjo 22 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudos), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus bei 1 bloką.

„Galbūt jie gali prieš mus laimėti 20-30 taškų persvara, jie gali mus nugalėti metimu paskutinę sekundę, bet mes negalime pasiduoti. Nuolat privalome įdėti visas įmanomas pastangas“, – po pergalės sakė Jokičius.

„Lakers“ gretose Anthony Davisas per 43 minutes surinko 27 taškus (9/13 dvit., 0/4 trit., 9/10 baudos), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 klaidas.

„Nuggets“: Jamalas Murray 28 (6/9 dvit., 4/8 trit., 12 rez. perd., 8 atk. kam.), Jerami Grantas 26 (5/6 dvit., 10/12 baudos), Nikola Jokičius 22 (8/11 dvit., 10 atk. kam.), Monte Morrisas 14 (3/3 dvit., 2/4 trit.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (13/19 dvit., 11 rez. perd., 10 atk. kam., 6 kld.), Anthony Davisas 27 (9/13 dvit., 0/4 trit., 9/10 baudos), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 12, Kyle‘as Kuzma 11.