Lietuviškų klubų susidūrime – solidūs Beliausko, Biručio ir Sajaus pasirodymai

2020-09-24 22:10
Nuotr.: Obradoiro CAB

Ispanijoje tęsiasi ACB pirmenybes, kur antrajame ture įvyko lietuviškų klubų susitikimas.

Manresoje vykusiose rungtynėse Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2-0) 80:76 (21:15, 20:24, 19:17, 20:20) palaužė Martyno Sajaus vedamą vietos BAXI (1-1) ekipą.

Likus žaisti pusantros minutės, rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau netrukus Beliauskas pelnė dvitaškį (77:75), o rungtynių pabaigoje „Obradoiro CAB“ pergalę baudų metimais įtvirtino Mike'as Daumas.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Beliauskas per 22 minutes įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu Birutis „Obradoiro CAB“ ekipai per 26 minutes pridėjo 14 taškų (7/10 dvit.), 4 atkovotus kamuolius ir 16 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipos gretose rezultatyviausiai žaidęs Sajus per 17 minučių įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

BAXI: Martynas Sajus 13 (5/6 dvit.), Danielis Perezas 12 (11 rez. perd.), Eulis Baezas 10.

„Obradoiro CAB“: Laurynas Beliauskas 15, Laurynas Birutis (7/10 dvit.) ir Kassiusas Robertsonas po 14, Mike'as Daumas 11.

Kitose rungtynėse Dovydo Giedraičio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ (0-2) išvykoje 80:93 (15:24, 21:15, 21:31, 23:23) nusileido Mursijos UCAM (1-1) ekipai.

Giedraitis aikštėje praleido 19 minučių ir per jas įmetė 6 taškus (2/4 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

UCAM: Conneris Frankampas 24, Jordanas Davisas 21, Emanuelis Cate 18 (8 atk. kam.).

„Estudiantes“: Johnas Robersonas 20, Alekša Avramovičius 12, Edwinas Jacksonas 11, Nemanja Djurišičius 10.