Antroje mačo pusėje dominavusi „Barcelona“ sutriuškino Kulbokos ekipą

2020-09-27 15:07
Nuotr.: BasketNews.lt/V. Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V. Mikaitis

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelonos“ (3-0) ekipa ir toliau neklumpa Ispanijos ACB pirmenybėse.

Katalonijos klubas namuose 82:64 (18:17, 21:16, 26:17, 17:14) pranoko Bilbao „RETAbet“ (0-3) ekipą, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka.

Tiesa, Kulbokai dvikova nenusisekė. Lietuvis per 20 minučių taškų nepelnė ir prametė abu dvitaškius bei vienintelį mestą tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, užsidirbo 2 asmenines pražangas ir surinko -4 naudingumo balus.

„Barca“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Adamas Hanga surinko 4 taškus paeiliui, Thomas Heurtelis smeigė tritaškį, Rolands Šmits pelnė taškus iš po krepšio, o „Barcelona“ laimėjo atkarpą 13:6 bei įgijo 15 taškų persvarą – 63:48.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Hanga atseikėjo tritaškį, o Pierre‘as Oriola bei Heurtelis pridėjo po dvitaškį ir „Barcos“ persvara tapo triuškinama – 72:50.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Heurtelis per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 6 ir atkovojo 4 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Nepaisant to, jog „Barca“ kontroliavo rungtynes didžiąją mačo dalį, Jasikevičius nepraleido progos paauklėti savo krepšininkų.

„Čia nėra praėjusių metų „Barca“, kur jūs žaidžiate savanaudiškai. Arba žaisime visi kartu, arba kažko iš jūsų nebus aikštelėje. Aš tave pakeisiu, jeigu bandysi atakuoti prieš du varžovus. Krepšinyje taip daryti negalima“, – vienos iš minutės pertraukėlės metu į Brandoną Daviesą kreipėsi Šaras.

„Barca“ pasiekė užtikrintą pergalę nepaisant to, jog ekipos žvaigždė Nikola Mirotičius nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/1 trit.). Puolėjas sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau užsidirbo 3 asmenines pražangas bei surinko 1 naudingumo balą.

Puolėjas buvo vienintelis „Barcelonos“ žaidėjas, kuriam šiandienos mače nepavyko pelnyti taškų.

Tai taip pat buvo pirmasis atvejis nuo atvykimo į komandą praėjusių metų vasarą, kai Mirotičius atstovaudamas „Barcelonai“ per rungtynes nesugebėjo pasižymėti.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13 (3/5 trit.), Cory Higginsas 12 (3/3 trit.), Alexas Abrinesas ir Thomas Heurtelis (7 rez. perd., 6 atk. kam., 22 naud. bal.) po 9.

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 15 (3/3 trit.), Jonathanas Rousselle 9, Mosesas Kingsley 8.