Van Rossomo dvitaškis išplėšė pergalę Valensijos ekipai

2020-10-02 00:27

„Valencia“ (1-0) iškovojo dramatišką pergalę Eurolygos turnyre. Jaume Postarnau auklėtiniai pirmajame sezono mače namuose 65:63 (18:17, 19:16, 13:14, 15:16) palaužė Vilerbano ASVEL (0-1).

Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidė Valensijos klubas, kuris iki antrojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms po taiklių Mike’o Tobey baudos metimų įgijo rekordinę 12 taškų persvarą (37:25).

Visgi pirmajai rungtynių pusei artėjant prie pabaigos svečiai surengė spurtą bei po dviejų tolimų metimų ASVEL į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 4 taškų deficitą (33:37).

15
18
83%
5/6
5

Trečiasis rungtynių kėlinys buvo itin nerezultatyvus (14:13). Abiem komandoms sunkiai sekdavosi atrasti kelią link varžovų krepšio, o kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigęs Norrisas Cole’as priartino ASVEL iki trijų taškų (47:50)

Ketvirtojo kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai bandė perlaužti rungtynes. Po sėkmingos atkarpos 8:2, kurią taikliomis baudomis užbaigė Martinas Hermannssonas, Valensijos ekipa pabėgo į priekį (61:53).

Svečiai iš Vilerbano savo ruožtu ginklų sudėti nė neketino. Likus 3 minutėms Paulas Lacombe smeigė tritaškį, Amine Noua pridėjo du taškus ir ASVEL vėl kvėpavo varžovams į nugaras (58:61).

Likus 2 minutėms Bojanas Dubljevičius atsakė dvitaškiu (63:58), tačiau ASVEL vėl surengė atkarpą be atsako ir iki rungtynių pabaigos likus 24 sekundėms Lacombe smeigė tritaškį, taip išlygindamas rezultatą (63:63).

Rungtynių pabaigą Jaume Ponsarnau patikėjo Samui Van Rossomui. Likus 16 sekundžių gynėjas pasižymėjo metimu prasiveržus po krepšiu ir, kaip vėliau paaiškėjo, išplėšė pergalę Valensijos klubui (65:63).

Paskutinis Amine‘o Noua metimas iš toli tikslo nepasiekė ir Valensijos klubas šventė pirmąją pergalę Eurolygos turnyre.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Derrickas Williamsas, kuris per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir iš viso surinko 18 naudingumo balų.

Rungtynių herojus Van Rossomas per 20 grynojo žaidimo minučių viso labo pelnė 4 taškus (2/2 dvit.)

ASVEL komandoje labiausiai pastebimas buvo Moustapha Fallas. Pastarasis į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir surinko 18 naudingumo balų.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 15 (5 atk. kam.), Mike’as Tobey 10, Klemenas Prepeličius 8 (1/6 trit.), Nikola Kaliničius 6.

ASVEL: Moustapha Fallas 18, (5/7 dvit.), Norris‘as Cole‘as 11 (4/10 dvit.), Charlesas Kahudi (5 atk. kam.), Amine’as Noua 7.