„Ryto“ puolimo mašina nepasigailėjo „Šiaulių“

2020-10-10 16:00

Vilniaus „Rytas“ (5-0) „Betsafe-LKL“ (LKL) pirmenybėse išlieka nepralaimėjęs. Šį kartą Donaldo Kairio auklėtiniai namuose 107:80 (28:19, 29:24, 28:20, 22:17) sutriuškino be pergalių liekančius „Šiaulius“ (0-5).

Tai buvo rezultatyviausios „Ryto“ rungtynės LKL šį sezoną ir trečias kartas, kuomet klubas pasiekia 100 pelnytų taškų ribą.

„Stengėmės žaisti agresyviai ir spausti varžovą, išprovokavome 28 jų klaidas, bet tai mus priverčia ir suvėluoti kažkur gynyboje, – spaudos konferencijoje sakė Kairys. – Kaip bebūtų, mus dar reikia išspręsti problemas gynyboje ir neatiduoti tiek daug taškų iš krepšio.“

Vilniečiai greitai rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (26:16), tačiau Antano Sireikos auklėtiniai greitai atsitiesė ir po Eldaro Fridrikssono solo pasirodymo sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 26:28.

17-ąją rungtynių minutę komandą skyrė vos 2 taškai (42:40), tačiau tuomet „Rytas“ ketvirtį užbaigė spurtu 15:3 ir atritrūko – 57:43.

Po pertraukos Kairio auklėtiniai nemažino apsukų ir įpusėjus trečiajam kėliniui nugalėtojas abejonių nebekėlė – 76:50.

Šiose rungtynėse vilniečiai vertėsi be suspenduoto Chriso McCoulough ir traumuoto Martyno Echodo, o šiauliečiams nepadėjo Aurimas Urbonas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Rokas Gustys, pelnęs 16 taškų (8/8 dvit.) per 21 minutę.

„Ryte“ debiutavo Tautvydas Lydeka, kuris per 11 minučių pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, prasižengė 4 kartus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Labai džiugina, jog visi žaidėjai pelnė taškus, toks yra tikslas, – komentavo Kairys. – Mes žaidžiame greitai tam, kad galėtume pasidalinti minutes. Visi dalinamės kamuoliu, taškais, rezultatyviais perdavimais ir taip gimsta komandinis darbas.“

„Rytas“: Rokas Gustys 16 (8/8 dvit.), Demetriusas Jacksonas 14, Lukas Uleckas ir Andrew Goudelockas po 13, Kristjanas Kitsingas ir Arnas Butkevičius (21 naud. bal.) po 11.

„Šiauliai“: Martynas Varnas 16, Elvaras Fridrikssonas 14 (6 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Justas Furmanavičius ir Eimantas Stankevičius po 11.

Darius Gudelis
Dar skambesniu antrasciu nesumastote ryto pagarbinimui pries prasciausia lkl komanda?
2020-10-10
-3
Ka
gyvas pavizdys kaip eurolygos komanda tampa lkl komanda. O as galvodavau. Kas turi nutikt klubui kad taip nusivaziuot . o cia va pvz
2020-10-10
+2
Kas patiko, tai Ulecko zaidimas, kazkaip maniau kad bus toks daugiau maziau Sirvydzio stiliaus zaidejas, metantis vien trajakus, bet zaidzia daug universaliau.. Tiesa, trajaku laisvam tiek pramesti negalima..
2020-10-10
-5
Karma is a bitch
Tik pries siaulius ir gali raudona k..rwa draskytis. Kai reikes kapotis pries Zalgiri tai ir vel atsiklaupusi ant keliu ciulps kaip ir kiekviena sezona jau 10 metu.
2020-10-10
-1
kowno gavno
kodel kavenski taip megsta bybi ciulpt?
2020-10-10
-5
Del prigimties, ju prigimtis tokia ir nieko cia nepakeisi..
LKL LYGIS
Tragiškas lygis LKL, labai susilpnėjusi lyga.
2020-10-10
+2
Hmmm
nesuprantu as tokio bek ir mesk krepsinio, be jokios minties. Silpnai atrodo Kairys taktiskai ir bus idomu pamatyti pries rimtesne gynyba kaip atrodys viskas.
2020-10-10
+4
asile
tai, kad nesupranti - nereiskia, kad taktika neveikia, gal kaip tik tu per durnas kad suprastum xd jo darbas laimeti krepsinio rungtynes, jis tai sekmingai daro.
2020-10-10
-1
Dadu
ryto puolimas geriausias europoje..net neiisivaizduoja kas galetu iveikti ryta visoje europoje...puolimas NBA lygio..kazkas neitiketina...ar ryto puolimas geriausias europoje per pastaruosius metus?
2020-10-10
-1
As
geriausias puolimas kaip ten buvo su graikais tas puolimas kogero paskutine eurolygos komanda atsertu tai raudonai parodijai
2020-10-10
-2
O ta raudona smarvė dar kur nors žaidžia, apart LKLo, o tai Žalgiris žaidžia eurolygoje, lietkabelis europos taurėje žaidžia, o wilno lavonai tik LKL?