Aukštaitijos derbyje – užtikrinta „Lietkabelio“ pergalė

2020-10-11 19:27

Antrajame kėlinyje į priekį truktelėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3-2) pratęsė pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Nenado Čanako vadovaujamas klubas Aukštaitijos derbyje išvykoje 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (1-4) ir laimėjo trečiąkart paeiliui.

Pasvaliečiams tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės ir ketvirtoji per penkerias rungtynes.

Nerezultatyviai prasidėjusio mačo pradžioje „Pieno žvaigždės“ buvo priekyje 10:6 septintąją minutę, bet tada svečiai spurtavo net 15:3 ir paėmė iniciatyvą į savo rankas – 21:13.

Atkarpa 7:2 antrojo kėlinio pabaigoje panevėžiečiams leido atitrūkti per dviženklę persvarą – 40:28. Trečiajame ketvirtyje ji pasiekė 20-ies taškų ribą (57:37).

„Lietkabelio“ komanda puolime atkovojo 16 kamuolių, kai varžovai – 10.

Panevėžiečiai iš toli išmetė net 36 metimus, iš kurių tikslą pasiekė 11 (30 proc.). Iš dvitaškio zonos „Lietkabelis“ atliko 29 metimus.

„Pieno žvaigždės“ prarado 21 kamuolį, iš kurių aštuonis – Paulius Petrilevičius. Puolėjas per 31 minutę įmetė 17 taškų, sugriebė 7 kamuolius ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečių gretose debiutavęs Vilniaus „Ryto“ paskolintas Karolis Giedraitis rungtyniavo 20 minučių, įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius (7 atk. kam., 5 rez. perd., 8 kld.) ir Tomas Lekūnas – po 17, Andreja Milutinovičius 12.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 18 (1/7 trit.), Paulius Valinskas 17, Gabrielius Maldūnas 10.