Tarp lyderių buvęs Ulanovas svariai prisidėjo prie pergalės prieš Kemzūros ir Vasiliausko ekipą

2020-10-25 13:51

Edgaras Ulanovas buvo vienas rezultatyviausių rungtynių krepšininkų, o jo vedama Stambulo „Fenerbahče“ (5-0) Turkijos pirmenybėse ir toliau neklumpa.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 93:70 (29:17, 22:22, 21:15, 21:16) sutriuškino Izmiro „SOCAR Petkim“ (1-4) ekipą, kurioje darbuojasi Kęstutis Kemzūra ir Šarūnas Vasiliauskas.

Starto penkete mačą pradėjęs Ulanovas per 26 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 2/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

GM: 5

Stambulo ekipoje už Ulanovo rezultatyviau sužaidė tik Ahmetas Duverioglu, kuris prie pergalės pridėjo 14 taškų (3/4 dvit., 8/8 baudų), 9 sugriebtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 22 naudingumo balus.

Tuo metu Vasiliauskas per 24 minutes įmetė 3 taškus (1/5 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, sykį suklydo bei susitikimą baigė su 1 naudingumo balu.

„Fenerbahče“: Ahmetas Duverioglu 14 (8/8 baudos, 9 atk. kam., 22 naud. bal.), Edgaras Ulanovas 13 (3/3 trit.), Lorenzo Brownas 12 (8 rez. perd.), Melihas Mahmutoglu 11 (3/6 trit.).

„SOCAR Petkim“: Thomas Wimbushas 16 (4/9 dvit., 2/6 trit.), Ege Araras (5/6 dvit.) ir Ianas Hummeris (5/7 dvit., 7 atk. kam.) po 10.