Kalaitzakio taškų rekordas pažymėtas „Nevėžio-Optibet“ pergale prieš „Šiaulius“

2020-10-25 16:50
Nuotr.: Kėdainių Nevėžis

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 96:77 (18:20, 29:16, 17:18, 32:23) nugalėjo vis dar be pergalių LKL pirmenybėse liekančią „Šiaulių“ (0-6) ekipą.

Tai buvo vos antrosios kėdainiečių žaidėjo Abramo Cankos rungtynės šiame LKL sezone. Neseniai su sveikatos problemomis susitvarkęs talentingasis italas per 24 minutes spėjo pelnyti 11 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

13
29
8
4

Cankos taškai:

Rungtynes geriau pradėjo pradėjo šeimininkai ir prieš ilgąją pertrauką Domantas Vilys tiksliu floateriu padidino „Nevėžio-Optibet“ persvarą iki 11 taškų (47:36).

Trečiojo kėlinio viduryje Panagiotis Kalaitzakis tritaškiu padidino Kėdainių ekipos persvarą iki 20 (63:43). Tačiau Antano Sireikos auklėtiniai ginklų sudėti neketino, per likusį laiką svečiai surengė spurtą 11:1 ir po Justo Furmanavičiaus dvitaškio priartėjo iki 10 taškų (54:64).

Likus 5 minutėms Martynas Varnas smeigė tritaškį ir priartino „Šiaulius“ iki 9 taškų (75:66), tačiau Kalaitzakis smeigė tritaškį, Vilys pridėjo 5 taškus paeiliui ir rungtynių baigtis tapo aiški (83:68).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Julius Kazakauskas. 196 centimetrų ūgio puolėjas per 30 minučių pelnė 13 taškų (5/5 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus surinko 29 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino ir rezultatyviausias savo rungtynes LKL sužaidė Kalaitzakis. Graikas per 29 minutes pelnė 19 taškų (8/16 met.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Saulės miesto ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo geras Armino Urbučio pasirodymas. Spalio pradžioje į Šiaulius sugrįžęs puolėjas per 32 minutes pelnė 21 tašką (10/11 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Panagiotis Kalaitzakis 19, Domantas Vilys 16 (2/8 trit.), Julius Kazakauskas (8 atk. kam.) ir Vaidas Kariniauskas (9 rez. perd.) po 13, Abramas Canka 11, Vaidas Čepukaitis 9 (6 atk. kam.), Ignas Lukošius 6.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 21 (10/11 dvit., 6 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 14 (11 rez. perd.), Gediminas Orelikas (3/4 trit.) ir Justas Furmanavičius po 13, Martynas Varnas 9.